Ana Sayfa manset 19 Kasım 2020 7 Görüntüleme

UNHCR Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) Hatay Temsilciliğinden Reyhanlı Belediyesine Hijyen ve Temizlik Malzemesi

UNHCR Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) Hatay Temsilciliğinin #Covid19 salgınına karşı mücadelede kullanılmak üzere Reyhanlı Belediyesine Hijyen ve temizlik malzemeleri gönderdi.
Birleşmiş Milletler Mülteciler örgütü Hatay şube müdürü Reyhaneh Shakibaie’nin Reyhanlı Belediyesine gönderdiği #Covid19 salgını ile mücadelede kullanılmak amacıyla içerisinde Maske, dezenfekte, eldiven ve temizlik malzemeleri bulunan kolileri Belediye adına Destek Hizmetleri ve Muhtarlık işleri müdürü teslim aldı.
Teslim alınan malzemeler ihtiyaç duyulduğu vakit kullanılmak üzere destek hizmetleri müdürlüğüne ait depoya yerleştirildi.
Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Bu zor günlerde en çok ihtiyaç duyulan ve salgınla mücadelede en fazla kullanılan hijyen ve temizlik malzemelerini Belediyemize ulaştıran başta UNHCR Hatay temsilciliğine ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Başkan Hacıoğlu, “Alınan tedbirlere uyarak bu zor süreci hep birlikte geride bırakacağız”dedi.
Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | iSmail DÖNER