Ana Sayfa manset 2 Kasım 2018 47 Görüntüleme

YELOĞLU’NDAN, SAMADAĞ VE ALTINÖZÜ ÇIKARMASI!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet, Hatay’ın her ilçesinin kendine özgü değerleriyle kalkınacağını söyledi.
Hatay Büyükşehir Belediye başkan aday adaylığını açıklayan Mehmet Yeloğlu, Hatay’ı karış karış gezmeye devam etti. Yeloğlu, seçim çalışmaları kapsamında Samandağı ve Altınözü ilçelerinde teşkilat mensupları ile bir araya geldi.
Yeloğlu, Samandağ ziyaretinde Ak Parti İlçe başkanı Selahattin Yeter ve teşkilat mensupları ile bir araya geldi.
Göreve gelmesi durumunda Hatay’ın kangren olmuş sorunlarına çözüm bulacaklarını belirten Yeloğlu, Ak parti insan odaklı belediyeciliğin mimarı olduğunu söyledi.
Çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket edeceklerini belirten Yeloğlu, ” Hatay’ın her ilçesi için ayrı bir mastır çalışmamız olacak. Samandağı, turizm ile şaha kalkacak. Reyhanlı ticaretle, Kırıkhan, tarımla, Altınözü ilçesi zeytincilikle kalkınmasının önü açacagız” dedi.
Özellikle Samandağı’nın turizm için büyük bir potansiyale sahip oldugunu vurgulayan Yeloğlu, ilçe halkı ile birlikte çalışarak, kentin turizmden hak ettiği payı almasını sağlayacaklarını söyledi.
Hatay’ın deniz, inanç ve kültür turizmi ile başlı başına bir destinasyon oldugunu belirten Yeloğlu, kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimizi, kültürümüzü inancımızı, barış ve hoş görümüzü hep birlikte dünyaya anlatacagız” diye konuştu.
Yeloğlu’nun ilçe ziyaretlerindeki bir sonraki duragı Altınözü ilçesi oldu. İlçe başkanı Yusuf Bulanık ve teşkilat mensupları ile bir araya gelen Yeloğlu, esnaf ziyaretlerinde de bulundu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | iSmail DÖNER