Ana Sayfa manset 23 Mayıs 2020 22 Görüntüleme

BAŞKAN HACIOĞLU; “RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN”

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Hacıoğlu, mesajında; “Rahmet, merhamet ve bereket ayı mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmanın manevi huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar, kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı, geleneklerimizin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı çok önemli zamanlardır.
Sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsat olan bayramlar; bilhassa İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan Müslüman kardeşlerimizin de yaralarına merhem olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.
Her ne kadar içerisinde bulunduğumuz Ülkemiz ve Dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgını nedeni ile evlerimizde geçireceğimiz bir Ramazan Bayram olsa da gelecek Bayramları birlik ve beraberlik içerisinde muhabbetle geçirmemiz açısından lütfen alınan tedbirlere uyalım sosyal mesafe kuralı ve maske kullanımına dikkat edelim.
Bu düşünceler içinde değerli Hemşehrilerimizin Mübarek Ramazan Bayramınızı, en içten duygularımla kutluyor; bayramın, aziz milletimiz başta olmak üzere, tüm İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını Rabbim’den diliyorum.” Dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | iSmail DÖNER