Ana Sayfa manset 3 Aralık 2019 35 Görüntüleme

Hatayspor’dan ‘El Birliği’ projesine katkı

Hatayspor yeni bir sosyal sorumluluk projesinde yer almanın mutluluğunu yaşıyor.
Belen’de eğitim veren Şenbük İlkokulu’nda sınıf öğretmenliği yapan Osman Güneri’nin başlattığı “El Birliği” projesine katkıda bulunan Hatayspor, Şenbük İlkokulu öğrencileriyle bir araya gelerek, çocuklarımıza kışlık kıyafetlerini ve yeni spor malzemelerini takdim etti.
Hatayspor Teknik direktörü Bayram Toysal, Hatayspor yardımcı antrenörü Nuri Ökten,Hatayspor takım kaptanı Mesut Çaytemel’in yanı sıra Soner Örnek,Yasin Güreler, Hamza Gür, Akın Alkan ve Hamido Maiga etkinlikte hazır bulundu.
Şenbük İlkokulu bahçesinde düzenlenen etkinlikte minik öğrenciler ve futbolcular arasında kısa süreli maç organizasyonu yapıldı. Futbolcuların 3-0 mağlup olduğu maç renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlikte kısa bir konuşma yapan teknik Hatayspor teknik direktörü Bayram Toysal; “Böyle bir projeye katılmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çocuklarımıza ve Osman Güneri öğretmenimize bizlere bu projede yer alma fırsatı sundukları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu projenin tüm Türkiye’ye yayılması için elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu.
Bayram Toysal’dan sonra söz alan Hatayspor takım kaptanı Mesut Çaytemel ise bu projede, takım olarak yer almaktan onur duyduğunu ve takım olarak her zaman minik öğrencilerimizin yanlarında olduğunu ifade etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | iSmail DÖNER