Canlı Sonuçlar « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

8 Nisan 2021 - 21:58
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
MS
Hannover 96 Hannover 96
1 - 2
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
ARJANTİN KUPASI
PS
Talleres Talleres
4 - 2
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
ERT
Newells Old Boys Newells Old Boys
0 - 0
Sarmiento Sarmiento
MS
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
1 - 2
River Plate River Plate
BREZİLYA ALAGOANO
MS
CEO CEO
1 - 2
CRB CRB
BREZİLYA AMAZONENSE
ERT
Nacional-AM Nacional-AM
0 - 0
Manaus Manaus
MS
Sao Raimundo AM Sao Raimundo AM
3 - 3
Amazonas Amazonas
22:00
JC FC JC FC
- : -
Peñarol Peñarol
BREZİLYA CATARİNENSE
MS
Avai FC Avai FC
1 - 0
Joinville Joinville
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
MS
Abc FC Abc FC
2 - 2
4 de Julho EC 4 de Julho EC
BREZİLYA KUPASI
MS
EC Vitoria EC Vitoria
2 - 0
Rio Branco ES Rio Branco ES
MS
Bahia Bahia
4 - 1
Manaus Manaus
MS
Tombense Tombense
1 - 2
Vasco da Gama Vasco da Gama
BREZİLYA MARANHENSE
MS
Sampaio Correa Sampaio Correa
1 - 0
Pinheiro AC Pinheiro AC
BREZİLYA PARAENSE
23:00
Remo Remo
- : -
Independente PA Independente PA
BREZİLYA PERNAMBUCANO
MS
Santa Cruz FC Santa Cruz FC
4 - 1
Veracruz-PE Veracruz-PE
MS
Afogados Afogados
0 - 0
Sport Recife Sport Recife
MS
Salgueiro AC Salgueiro AC
2 - 3
Nautico Nautico
BREZİLYA POTİGUAR
DA
Palmeira da Una Palmeira da Una
0 - 1
America Natal America Natal
29'
Assu RN Assu RN
0 - 0
CE Forca E Luz CE Forca E Luz
BULGARİSTAN 1. LİGİ
MS
Botev Vratsa Botev Vratsa
1 - 2
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
MS
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
2 - 0
Tsarko Selo 2015 Tsarko Selo 2015
CONCACAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
MS
Deportivo Saprissa Deportivo Saprissa
0 - 1
Philadelphia Union Philadelphia Union
MS
Leon Leon
1 - 1
Toronto FC Toronto FC
MS
CD Olimpia CD Olimpia
1 - 2
Club America Club America
DANİMARKA KUPASI
MS
FC Midtjylland FC Midtjylland
1 - 0
SonderjyskE SonderjyskE
MS
AGF Aarhus AGF Aarhus
0 - 2
Randers Randers
EKVADOR PRİMERA
22:30
Mushuc Runa Mushuc Runa
- : -
Olmedo Olmedo
EKVATOR B LİGİ
MS
El Nacional El Nacional
1 - 0
Cumbaya FC Cumbaya FC
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
2 - 3
FK Van FK Van
ESTONYA 2. LİGİ
ERT
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
0 - 0
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
ERT
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
0 - 0
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
ERT
FC Elva FC Elva
0 - 0
FC Nomme United FC Nomme United
ERT
Tallinna FC Flora U21 Tallinna FC Flora U21
0 - 0
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
ERT
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
0 - 0
JK Pärnu JK Pärnu
FRANSA KUPASI
-
Red Star Red Star
2 - 2
Olympique Lyon Olympique Lyon
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Antigua GFC Antigua GFC
3 - 2
Iztapa Iztapa
MS
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
3 - 0
Sacachispas Sacachispas
MS
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
0 - 0
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
MS
CSD Municipal CSD Municipal
3 - 0
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
GÜNEY AFRİKA PSL
ERT
Orlando Pirates Orlando Pirates
0 - 0
Maritzburg United Maritzburg United
GÜNEY AMERİKA KUPASI
MS
Nacional Potosi Nacional Potosi
1 - 2
Guabira Guabira
MS
Montevideo City Montevideo City
0 - 0
Fenix Fenix
MS
Mineros De Guayana Mineros De Guayana
1 - 2
Aragua FC Aragua FC
MS
Sport Huancayo Sport Huancayo
4 - 0
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
MS
Club Atletico Palmaflor Club Atletico Palmaflor
1 - 2
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
GÜNEY AMERİKA SÜPER KUPASI
MS
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
1 - 2
Palmeiras Palmeiras
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
MS
FC Telavi FC Telavi
1 - 2
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
HONDURAS 1. LİGİ
MS
CD Real Sociedad CD Real Sociedad
3 - 3
CD Motagua CD Motagua
MS
CD Platense CD Platense
2 - 2
Real Espana Real Espana
İRAN 1. LİGİ
15:00
Sanat Naft Abadan Sanat Naft Abadan
- : -
Esteghlal Esteghlal
MS
Persepolis Persepolis
2 - 0
Nassaji Mazandaran Nassaji Mazandaran
İSKOÇYA 1. LİGİ
DA
Clyde Clyde
2 - 0
Forfar Athletic Forfar Athletic
DA
Dumbarton Dumbarton
1 - 0
East Fife East Fife
İSKOÇYA 2. LİGİ
DA
Stenhousemuir Stenhousemuir
0 - 0
Cowdenbeath Cowdenbeath
İSVİÇRE KUPASI
MS
St. Gallen St. Gallen
4 - 1
Young Boys Young Boys
İZLANDA KUPASI
ERT
Smari Smari
0 - 0
Grindavik Grindavik
ERT
Ellidi Ellidi
0 - 0
IR Reykjavik IR Reykjavik
ERT
Hvíti riddarinn Hvíti riddarinn
0 - 0
Arborg Arborg
ERT
Midas Midas
0 - 0
Augnablik Augnablik
ERT
KFG KFG
0 - 0
Álftanes Álftanes
ERT
Ulfarnir Ulfarnir
0 - 0
Isbjörninn Isbjörninn
KUVEYT 1. LİGİ
ERT
Kazma Kazma
0 - 0
Al-Arabi Al-Arabi
ERT
Al-Kuwait Al-Kuwait
0 - 0
Al Sahel Al Sahel
LİBERTADORES KUPASI
ERT
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
0 - 0
Gremio Gremio
MS
Libertad Libertad
1 - 0
Atletico Nacional Atletico Nacional
LİTVANYA A LYGA
MS
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
3 - 0
Nevezis Nevezis
MS
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
2 - 0
FK Riteriai FK Riteriai
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
2 - 2
Cimarrones Cimarrones
MS
Cancun FC Cancun FC
2 - 0
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
MS
Dorados Dorados
2 - 3
Morelia Monarcas Morelia Monarcas
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Bunyodkor Bunyodkor
2 - 2
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
MS
Metallurg Bekobod Metallurg Bekobod
2 - 0
Andijan Andijan
POLONYA 2. LİGİ
MS
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
1 - 0
GKS Katowice GKS Katowice
ROMANYA LİGA 1
MS
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
1 - 2
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
RUSYA KUPASI
MS
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
2 - 0
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
MS
Arsenal Tula Arsenal Tula
1 - 2
CSKA Moskova CSKA Moskova
SPOR TOTO SÜPER LİG
MS
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
1 - 1
Kasımpaşa Kasımpaşa
MS
Gaziantep FK Gaziantep FK
2 - 0
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
MS
Helenex Yeni Malatyaspor Helenex Yeni Malatyaspor
1 - 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
47'
Al Ahli SC Al Ahli SC
0 - 3
Al-Raed Al-Raed
TFF 3. LİG
MS
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
0 - 2
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
MS
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
4 - 0
Yalovaspor Yalovaspor
MS
Şile Yıldızspor Şile Yıldızspor
2 - 4
Somaspor Somaspor
MS
Ceyhanspor Ceyhanspor
1 - 4
İskenderun FK İskenderun FK
MS
Yomraspor Yomraspor
1 - 2
Halide Edip Adıvarspor Halide Edip Adıvarspor
MS
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
0 - 0
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
MS
1877 Alemdağspor 1877 Alemdağspor
1 - 2
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
MS
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
0 - 0
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
MS
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
2 - 0
Antalya Kemerspor Antalya Kemerspor
MS
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
0 - 1
Edirne Bld. Paş Edirnespor Edirne Bld. Paş Edirnespor
MS
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
1 - 2
Cizrespor Cizrespor
MS
Payasspor Payasspor
1 - 1
Ofspor Ofspor
MS
Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959 FK
1 - 4
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
MS
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
0 - 0
Arhavispor Arhavispor
MS
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
1 - 0
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
MS
Erbaaspor Erbaaspor
1 - 0
Çatalcaspor Çatalcaspor
MS
Gölcükspor Gölcükspor
2 - 4
Elazığ Karakoçan FK Elazığ Karakoçan FK
MS
Altındağspor Altındağspor
0 - 2
Çarşambaspor Çarşambaspor
MS
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
2 - 0
Karşıyaka Karşıyaka
MS
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
2 - 3
Mardin Fosfatspor Mardin Fosfatspor
MS
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
4 - 1
Tokatspor Tokatspor
MS
Tekirdağspor Tekirdağspor
3 - 0
Atlas Maden Çengelköyspor Atlas Maden Çengelköyspor
MS
Manisaspor Manisaspor
2 - 3
Çankaya FK Çankaya FK
MS
Fethiyespor Fethiyespor
0 - 0
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
UEFA AVRUPA LİGİ
22:00
Arsenal Arsenal
- : -
Slavia Prag Slavia Prag
22:00
Ajax Ajax
- : -
Roma Roma
22:00
Granada Granada
- : -
Manchester United Manchester United
22:00
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
Villarreal Villarreal
ÜRDÜN 1. LİGİ
MS
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
0 - 0
Al Salt Al Salt
MS
FC Ma'an FC Ma'an
0 - 1
Al-Hussein Al-Hussein
VİETNAM 1. LİGİ
MS
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
4 - 3
Nam Dinh Nam Dinh
MS
FLC Thanh Hoa FLC Thanh Hoa
3 - 0
Hai Phong Hai Phong
MS
SHB Da Nang SHB Da Nang
0 - 2
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
MS
Ho Chi Minh City Ho Chi Minh City
3 - 0
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 31 35 67
2 Fenerbahçe 31 24 62
3 Galatasaray 31 31 61
4 Trabzonspor 32 9 57
5 Gaziantep FK 31 12 50
6 Alanyaspor 32 15 49
7 Hatayspor 31 14 49
8 Fatih Karagümrük 32 9 48
9 Sivasspor 31 4 44
10 Göztepe 32 4 43
11 Konyaspor 31 1 40
12 Antalyaspor 32 -10 39
13 Çaykur Rizespor 31 -13 35
14 Kasımpaşa 32 -13 35
15 MKE Ankaragücü 31 -13 33
16 Başakşehir FK 32 -16 33
17 Kayserispor 31 -16 33
18 Yeni Malatyaspor 30 -6 32
19 Gençlerbirliği 31 -24 31
20 BB Erzurumspor 32 -22 28
21 Denizlispor 31 -25 26
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 31 56 77
2 Samsunspor 28 53 73
3 Hekimoğlu Trabzon 30 41 62
4 Kocaelispor 30 19 55
5 Ankara Demirspor 31 16 53
6 24Erzincanspor 30 16 52
7 Sarıyer 31 12 52
8 Amed Sportif 31 6 51
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Afjet Afyonspor 30 9 50
11 Pendikspor 28 1 40
12 Çorum FK 30 26 49
13 Uşak Spor 30 12 47
14 Kahramanmaraşspor 30 -16 31
15 Zonguldak Kömürspor 30 -15 30
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Gümüşhanespor 31 -30 26
18 İnegölspor 30 -15 25
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 Mamak FK 28 -4 31
21 Şanlıurfaspor 30 -30 25
22 Ergene Velimeşe 30 -25 24
23 Hacettepe Spor 30 -21 23
24 Niğde Anadolu FK 30 -24 23
25 Sancaktepe FK 31 -37 23
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 32 50 78
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Sakaryaspor 32 26 60
5 Kırşehir Belediyespor 32 20 59
6 Tuzlaspor 28 20 53
7 Van Spor 32 22 57
8 Kırklarelispor 32 21 57
9 Bodrumspor 32 26 55
10 Etimesgut Belediyespor 32 24 52
11 Turgutluspor 32 -5 49
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Tarsus İdman Yurdu 32 10 48
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Serik Belediyespor 32 6 48
17 Karacabey Belediyespor 32 5 44
18 Pendikspor 32 8 41
19 Pazarspor 32 -5 38
20 Sivas Belediyespor 32 1 37
21 Bayburt Özel İdare Spor 32 -12 37
22 1922 Konyaspor 32 -2 35
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 Kastamonuspor 32 -19 32
25 Elazığspor 32 -27 26
26 Mamak FK 32 -66 24
27 Kardemir Karabükspor 32 -83 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Atletico Madrid 29 32 66
2 Barcelona 29 44 65
3 Real Madrid 29 28 63
4 Sevilla 29 19 58
5 Real Sociedad 29 16 46
6 Real Betis 29 -3 46
7 Villarreal 29 11 46
8 Celta Vigo 29 -6 37
9 Granada 29 -15 36
10 Athletic Bilbao 29 6 36
11 Levante 29 -3 35
12 Valencia 29 -5 33
13 Cadiz 29 -19 32
14 Osasuna 29 -12 31
15 Getafe 29 -11 30
16 Valladolid 29 -13 27
17 Elche 29 -17 26
18 Huesca 29 -16 24
19 Eibar 29 -13 23
20 Deportivo Alaves 29 -23 23
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 27 44 64
2 RB Leipzig 27 26 57
3 Wolfsburg 27 24 54
4 Eintracht Frankfurt 27 18 50
5 Borussia Dortmund 27 16 43
6 Bayer Leverkusen 27 13 43
7 Union Berlin 27 8 39
8 Stuttgart 27 7 39
9 Mönchengladbach 27 5 39
10 Freiburg 27 -1 37
11 Augsburg 27 -12 32
12 Hoffenheim 27 -6 30
13 Werder Bremen 27 -8 30
14 Hertha Berlin 27 -14 25
15 Mainz 05 27 -19 25
16 Köln 27 -22 23
17 Arminia Bielefeld 27 -25 23
18 Schalke 04 27 -54 10
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 31 45 74
2 Manchester United 30 25 60
3 Leicester City 30 19 56
4 West Ham United 30 11 52
5 Chelsea 30 16 51
6 Tottenham 30 19 49
7 Liverpool 30 15 49
8 Everton 29 3 47
9 Aston Villa 29 11 44
10 Arsenal 30 5 42
11 Leeds United 30 -1 42
12 Crystal Palace 30 -16 38
13 Southampton 30 -14 36
14 Wolverhampton 30 -11 35
15 Burnley 30 -16 33
16 Brighton & Hove Albion 30 -5 32
17 Newcastle United 30 -20 29
18 Fulham 31 -17 26
19 West Bromwich 30 -34 21
20 Sheffield United 30 -35 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Inter 29 41 71
2 Milan 29 20 60
3 Juventus 29 32 59
4 Atalanta 29 32 58
5 Napoli 29 29 56
6 Lazio 28 7 52
7 Roma 29 9 51
8 Hellas Verona 29 4 41
9 Sassuolo 29 0 40
10 Sampdoria 29 -4 36
11 Bologna 29 -6 34
12 Udinese 29 -7 33
13 Genoa 29 -10 32
14 Fiorentina 29 -10 30
15 Benevento 29 -24 30
16 Spezia 29 -16 29
17 Torino 28 -11 24
18 Cagliari 29 -19 22
19 Parma 29 -28 20
20 Crotone 29 -39 15