11 Mayıs şehidi Koray Cünedioğlu’nun ailesinden okul ziyareti « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 10:22

11 Mayıs şehidi Koray Cünedioğlu’nun ailesinden okul ziyareti

11 Mayıs şehidi Koray Cünedioğlu’nun ailesinden okul ziyareti
Son Güncelleme :

11 Mayıs 2018 - 8:36

Bu Haber 69 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde, 11 Mayıs 2013 günü meydana gelen terör saldırısında iki bomba yüklü aracın patlatılması sonucu şehit olan Mehmet Koray Cünedioğlu’nun ailesi evlatlarının adının verildiği ortaokulu ziyaret etti.
Babası Saraç ve annesi Emire ile oğlunun adının verildiği Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki Mehmet Koray Cünedioğlu Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul müdürü Gönül Özdemir ve öğretmen Mahmut İri ile görüştü. Okula Koray’ın bir de fotoğrafını hediye eden aile, okulda eğitim gören öğrencilere ikram edilmek üzere 700 adet kek ve meyve suyu teslim ettiklerini söyledi. Aileye 11 Mayıs Şehitler Derneği Başkanı Ahmet Tuna’da eşlik etti.
AÇIK ÖĞRETİM SINAVINA GİDİYORDU
Oğlu Mehmet Koray’ın şehit olduğu gün, ikinci bomba yüklü aracın patlatıldığı PTT yakınında bulunduğunu ve açık öğretim lise sınavına katılmak üzere sınav yerine giderken patlamanın meydana geldiğini söyleyerek, “Oğlum okumayı çok seviyordu. Eğitimini sürdürmek ve inşaat mühendisi olmak istiyordu. Ancak terör saldırısında şehit oldu. Mekanı cennet olsun, terörü lanetliyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.