11 Mayıs Şehitler Derneği’nden Başkan Şanverdi’ye ziyaret - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 10:15

11 Mayıs Şehitler Derneği’nden Başkan Şanverdi’ye ziyaret

11 Mayıs Şehitler Derneği’nden Başkan Şanverdi’ye ziyaret
Son Güncelleme :

27 Ekim 2016 - 18:36

Bu Haber 16 kez okunmuştur.
reklam

11 Mayıs Reyhanlı Şehitler Derneği başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’yi ziyaret etti.
11 Mayıs Reyhanlı Şehitleri Derneği Başkanı Ahmet Tuna ve Yönetim Kurulu üyeleri, ziyarette, Belediye Başkanı Şanverdi’ye dernek çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiler. 21 Ekim’de Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşma ile ilgili bilgi veren Dernek Başkanı Tuna, derneğin açılması aşaması ve sonrasında Belediye Başkanı Şanverdi’ye katkılarından dolayı teşekkür etti.
Başkan Şanverdi ise tüm şehit aileleri ve gazilere destek verdiklerini ifade ederek, her zaman yanlarında olduklarını, sorunlarının çözümünde ve ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olmaya devam edeceklerini ifade etti.
dsc_0003

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.