11 Mayıs’ın sembol ismi Zahide Kuday: Çok mutluyuz « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Eylül 2021 - 18:17

11 Mayıs’ın sembol ismi Zahide Kuday: Çok mutluyuz

11 Mayıs’ın sembol ismi Zahide Kuday: Çok mutluyuz
Son Güncelleme :

14 Eylül 2018 - 9:28

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde 11 Mayıs 2013 tarihinde meydana gelen bombalı terör saldırısında eşi Hacı Mustafa Kuday’ı kaybeden, ellerini havaya açarak ettiği feryadı yürekleri dağlayan Zahide Kuday ile kızı Fethiye Yıldız, terörist Yusuf Nazik’in yakalanmasından dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.
Reyhanlı ilçesinde, 11 Mayıs 2013 yılındaki bombalı terör saldırısının faillerini yönlendiren, Suriye istihbaratıyla irtibatı sağlayan Yusuf Nazik’in, MİT tarafından Suriye’nin Lazkiye kentinde yakalanarak, Türkiye’ye getirilmesi saldırıda hayatını kaybeden Hacı Mustafa Kuday’ın eşi Zahide Kuday ile kızı Fethiye Yıldız, duygularını anlattı. Patlama sırasında ellerini havaya açarak feryat eden Zahide Kuday, zanlı Yusuf Nazik’in yakaladığını duyunca sevindiğini, en kısa zamanda diğerlerinin yakalanmasını istediklerini belirtti.
Kızı Fethiye Yıldız ise Yusuf Nazik’in yakalandığını sabah haberlerde dinlediğini belirterek şöyle dedi:
“Sevinç ve hüznü bir arada yaşadık. Babamı kaybettim ama failin yakalanmasından dolayı da sevinçliyiz. MİT ve tüm güvenlik kuvvetlerimize teşekkür ediyoruz. Şehitlerin kanı yerde kalmadı, çok mutluyuz, diğerleri de yakalanacak ve cezalarını çekeceklerdir. Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.