2021 Yılı İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 13:59

2021 Yılı İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

2021 Yılı İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
Son Güncelleme :

25 Ocak 2021 - 17:41

Bu Haber 17 kez okunmuştur.
reklam

5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 40. maddesi gereğince; 2021 yılının 1. İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı, Reyhanlı Kaymakamı Ali CANDAN Başkanlığında, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı Toplantı Salonunda yapıldı.
Toplantıda; Kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin arttırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, Kurumsal yazışmaların ’Resmi Yazışmalarında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’e göre yapılması konularına değinildi.
Ayrıca toplantıda; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, DOĞAKA, Tarımsal ve Kırsal Kalkındırma Ajansları gibi kuruluşların projelerinin takip ederek, İlçenin kamu hizmeti, istihdam, sosyal sorumluluk, tarımsal üretim ve kültürel faaliyetlerini konu alan projelerin hazırlanması için fikir alışverişinde bulunuldu.
Pandemi sürecinin getirdiği kısıtlı sosyal yaşamdan dolayı ilçe için proje üretilmesi hususunun sekteye uğratılmaması, STK‘ların, hem yerel yönetimin, hem de kamu kurumlarının paydaşlığında hazırlanacak projelerle ilçeye hizmet etme yükümlülüğümüzün olduğunun unutmamamız gerektiğini ifade eden Kaymakam CANDAN, toplantının son bölümünde, kurum amirlerinin sorularını ve isteklerini dinleyerek, Reyhanlı için projeler üretilmesi hususu ile salgınla mücadele kapsamında yapılması gereken ve talep edilen konuların takipçisi olacağını ederek katılımcılara teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.