23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 09:52

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı
Son Güncelleme :

23 Nisan 2019 - 12:47

Bu Haber 21 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlandı.
Belediye binası önündeki Atatürk Meydanında yapılan törene, Kaymakam Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Öztürk, 4. Hudut Bölük Komutanı P. Yüzbaşı Mehmet Göker, İlçe Emniyet Müdürü 2. Sınıf Emniyet Müdürü Nadir Örten, İlçe Jandarma Komutanı J. Yüzbaşı Abbas Çelik, Mülki İdare Amirleri, Asker ve Emniyet mensupları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Törene saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlandı. Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasının ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Arslan günün anlam ve önemini içeren bir konuşma yaptı.
Daha sonra öğrenciler şiirler okudu, 75. Yıl Anaokulu ve Mehmet Belkız Büyükvelioğlu ilkokulu öğrencilerinin ront gösterisi, Toki Şehit Abdulkadir Erkan İlkokulu öğrencilerinin halk oyunu gösterisi ve Ortadoğu Geçici Eğitim Merkezi öğrencilerinin gösterilerinin ardından tören sona erdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.