A.HATAYSPOR’DA GALİBİYET SESLERİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 11:16

A.HATAYSPOR’DA GALİBİYET SESLERİ

A.HATAYSPOR’DA GALİBİYET SESLERİ
Son Güncelleme :

31 Ocak 2022 - 18:00

Bu Haber 21 kez okunmuştur.
reklam

Kendi tesislerinde Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdüren Atakaş Hatayspor, hafta sonunu çift idman yaparak geçirdi.
Teknik Direktör Ömer Erdoğan nezaretin de hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlı futbolcular galibiyete kilitlendi.
ATAKAŞ Hatayspor, Spor Toto Süper ligin 24.Haftasında oynayacağı Kayserispor maçının hazırlıkları çer çevesinde geçtiğimiz hafta sonunu günde çift idman yaparak geçirdi. Sabah salon da kuvvet çalışması yapan Bordo-Beyazlılar öğleden sonra topla çalıştı.
Teknik Direktör Ömer Erdoğan nezaretinde gerçekleştirilen sabahki idman 1 saat, öğleden sonraki idman ise 1 saat 20 dakika sürdü. Bordo-Beyazlılar Osman Çalgın Tesisleri’nde yapılan ve yaklaşık 1 saat 20 dakika süren idmanda dinamik ısınmanın ardından pas drili, 5’e 2 top kapma ve dar alan çalışması yaptı.
GALİBİYETE KİLİTLENDİLER
Ligde inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Bordo-Beyazlılar Kayseri maçı için galibiyete kilitlendi. Ligdeki gidişlerini Kayserispor maçını kazanarak çıkışa geçirmek isteyen Atakaş Hatayspor çalışmalarını sıklaştırdı. Günde çift idman yaparak hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılarda Teknik Direktör Ömer ErdoğanKayseri ligimizdeki önemli deplasmanlardan biri. Rakibimizin de ligdeki durumu nu göz önünde bulundurdu ğumuzda oldukça zor olacak. Ama biz zorlukların takımıyız. Hiçbir zorluk bizim iyi bir sonuçla dönmemizi engelleyemez.” dedi.
İYİ HAZIRLANIYORUZ
Devre arasında yaptıkları geleceğe dönük transferlerle kadromuzu güçlendirdiklerini belirten Erdoğan, “Genç ve geleceğe dönük transferler yaptık. Afrika kupasında mücadele eden futbolcularımız ve sakatlığı devam eden Burak Can’ın dışında eksiğimiz yok. İyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Milli maçlar nedeni ile lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Kayseri maçı için Cuma gününe kadar zamanımız var. Bu karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanıp, iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz.” diye konuştu.
FUTBOLCULAR HIRS KÜPÜ
Hafta sonunu çift idmanla tamamlayan Bordo-Beyazlı futbolcular hırs küpü. Kayseri maçının hazırlıklarını sürdüren Atakaş Hatayspor’ da futbolcular idmanlarda oldukça istekli olmaları teknik kadroyu sevindiriyor. Motivasyonun üst seviyede olduğu Atakaş Hatayspor’da hazırlıklar devam ederken, yönetim de bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.