AALEN BELEDİYESİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 21:51

AALEN BELEDİYESİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

AALEN BELEDİYESİ’NDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
Son Güncelleme :

23 Ocak 2023 - 16:48

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay’ın kardeş şehirlerinden biri olan Aalen’in Belediye Başkanı Frederick Brütting ve beraberindeki heyet Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.
Ziyarette, Başkan Savaş ve Brütting ortaklaşa gerçekleştirilen çalışmalar ve hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren HBB Başkanı Savaş, “Kardeş şehrimiz Aalen’den gelen misafirlerimiz bizi çok mutlu etti. İki şehir arasında yıllardır süren ve örnek olan kardeşliğimiz güçlenmeye devam edecek. Belediye başkanımıza ve misafirlerimize gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederim” dedi.
Hatay’da çok güzel bir şekilde karşılandığından dolayı oldukça mutlu olduğunu söyleyen Brütting, “Ailemiz de gittikçe büyüyor. EXPO gerçekten şahane. Sizleri takip etmekteyiz ve oldukça başarılı işler gerçekleştiriyorsunuz” diyerek Başkan Savaş’a çalışmalarında başarılar diledi.
Başkan Savaş, ziyaretin sonunda Frederick Brütting’e Hatay’a özgü çeşitli hediyeler verdi.
Brütting de, Aalen Belediyesi bahçesinde yetiştirilen kestane ağacını Lütfü Savaş’a hediye ederek HBB ve Aalen Belediyesi’nin ortak girişimleriyle Reyhanlı ilçesinde açılan okul için bağışta bulunduklarını açıkladı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.