AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANI YENİDEN ÖMER UYAR OLDU « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 01:44

AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANI YENİDEN ÖMER UYAR OLDU

AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANI YENİDEN ÖMER UYAR OLDU
Son Güncelleme :

01 Aralık 2017 - 8:40

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul aile birliği seçimi yapıldı. Tek listeyle girilen seçimde mevcut başkan Ömer UYAR yeniden başkan oldu. Uyar, bir yıllığına Reyhanlı Ahi EVRAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığını yürütecek.
Genel Kurulda konuşan Okul Müdürü Deniz Orhan, “ Yeni bir okul ve taşınma süreci çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Öğretmen arkadaşlarım ve velilerimize destek ve yardımlarından dolayı teşekkürlerimi ifade ediyorum. Eksiklerimiz var. Bu eksikleri siz velilerimizin ve öğretmenlerimizin gayretleriyle kısa sürede çözeceğiz . Öncelikle anlayışınız için hepinize teşekkür ediyorum. Amacımız, Okulun eğitim ve öğretimiyle, sosyal sportif ve sanatsal faaliyetleriyle Hatay Reyhanlı’ da başarılı faaliyetlere imza atmasıdır” dedi.
Ardından Okul Aile Birliği Faaliyet Raporu okunup ibraz edildi. Başka aday çıkmayınca mevcut başkan Ömer UYAR yeniden başkanlığa seçildi.
Bir yıl boyunca Okul Aile Birliği’nin başkanlığını yürütecek olan Uyar ’ın listesinde Nadire Menis,Abdurrahman Aydın, Eşref Variş,Mehmet Selimoğlu yer alıyor.
Okul Aile Birliği hafta içerisinde toplanıp görev bölümü yapacak. Seçimin ardından kürsüye gelen Okul Aile Birliği Başkanı Ömer Uyar kendilerine olan güveni boşa çıkarmayacaklarını, yönetim kurulu arkadaşlarıyla el ele vererek çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ederek “ Her şey çocuklarımızın daha iyi eğitim ve öğretim görmesini sağlamak. Bunun için buradayız” diye konuştu.
24171723_2440157912876909_1354367081_n

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.