Ahmet Dener“Kongrede adayım!” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:22

Ahmet Dener“Kongrede adayım!”

Ahmet Dener“Kongrede adayım!”
Son Güncelleme :

24 Ağustos 2023 - 18:18

Bu Haber 31 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde 7 Eylül’de yapılacak olan MHP ilçe kongresinde adaylığını açıklayan Ahmet Dener,“Milliyetçi-Ülkücü Hareketin tohumu artık toprakla temas etmiştir. Fırtınaların etkilemeyeceği büyük bir ağaç olmuştur. Bu ağacın gölgesinde kalbinde vatan, millet olan herkese yer vardır” dedi.
Bu kutlu davaya gönülden bağlı olduğunu belirten Ahmet Dener, “7 yıl devlet dairesinde 23 yıl çarşı esnafı olarak çalışıyorum, Milliyetçi ve ülkücülerin teveccühünü kazanan davaya hizmette ödün vermeyen, belli dönemlerde il ve ilçe yönetiminde görevlerde bulundum. Teşkilatın gereklerine uyan, fitneden uzak duran herkesle edilecek sohbetimiz, içilecek çayımız vardır. Ülkücü harekete edilecek hizmetlerin de sonu yoktur. Hep birlikte tüm ülküdaşlarımızla davamıza hizmetten mutluluk duyarız. İnanıyorum ki kongremiz tam bir şölen havasında ve uyum içerisinde yapılacaktır. Gönüldaşlarımızın, ülkücü ailemizle bir ve beraber olma sürecinin tarihi sorumluluğunu yerine getirmeleri samimi beklentimizdir. Buluşma yerimiz teşkilattır, kucaklaşma zamanı gelmiştir, Yuvamız da olan buluşma, bir ve beraber olma hamlesi Türkiye’nin gücüne güç katacak, yarım asırlık davamızı birlik ve dirlik içinde geleceğe taşıyacaktır. Çağrımız birliğe, beraberliğe, barışmaya ve heyecanla sarılmaya ve tokalaşmayadır. Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır. Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin ifade ettiği üzere; “Üç hilalli bayrağımızın altına, her şeyini yüksünmeden gözden çıkararak büyük Türklük ülküsü için savaşacak kimseleri çağırıyorum. Ürkenler, üşenenler, tembeller, benciller, çıkarcılar çekilsinler uzak dursunlar.” MHP Reyhanlı İlçe Başkanlığı Kongresi 07 Eylül Perşembe günü saat 12.00’da MHP İlçe binasında yapılacaktır. İnanıyorum ki kongremiz tam bir şölen havasında ve uyum içerisinde yapılacaktır.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.