AK PARTİ, GÖREVDEN ALINAN TEŞKİLATLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 21:51

AK PARTİ, GÖREVDEN ALINAN TEŞKİLATLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

AK PARTİ, GÖREVDEN ALINAN TEŞKİLATLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI
Son Güncelleme :

11 Mart 2016 - 8:45

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay İl Başkanı Av. Ahmet Atıç, geçtiğimiz hafta sonu görevden alınan İskenderun, Payas, Defne, Kırıkhan ve Reyhanlı ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.
AK Parti İl Binasında konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Av. Ahmet Atıç, “AK Parti Teşkilatları, kurulduğumuz günden bu yana Aziz Milletimizin hizmetinde olmayı ilke edinmiş fedakarca çalışan bir harekettir. AK parti teşkilatlarımızda görev alan her bir kardeşimiz almış olduğu görevi ve yüklenmiş olduğu misyonu Rızai ilahi düsturuyla taşımak gayesiyle ve vebal duygusuyla ifa etmeye özen göstermiştir. Bu bağlamda kurulduğumuz günden bu yana Teşkilatımızın her kademesinde görev yapmış dava arkadaşımızı Yeni Türkiye’nin inşa sürecine olan katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyor ve şükranlarımızı sunuyoruz.
Geçtiğimiz günlerde Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız Hatay’da ilçe teşkilatlarımız ile ilgili teşkilat çalışmaları bağlamında istişare ve değerlendirmelerde bulunmuştur. Genel Merkezimizin yapmış olduğu bu çalışma ortamı içerisinde İskenderun, Payas, Defne, Kırıkhan ve Reyhanlı ilçe başkanlarımız yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Genel Merkezimin teşkilat çalışmalarını daha sıhhatli bir zeminde yürütmesi adına görevlerinden kendi rıza ve iradeleri ile istifa etmiştir. İlçe Başkanlarımızın görevi iade ederken Teşkilatımızın birlik ve beraberliğini korumaları ve fedakarca yaklaşımları takdire şayandır. Görev süresi boyunca emek sarf eden başta İlçe Başkanlarımızla birlikte her bir dava arkadaşımızı canı yürekten kutluyor emeklerinden ve gayretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz.
AK Parti teşkilatları bir ailedir. Zira teşkilatlarda görev alan her bir kardeşimizin birbirlerine duydukları muhabbet ve saygı kardeşlerin birbirlerine duymuş oldukları sevgi ve saygı gibi olup ayrıca duyulan bu saygı ve muhabbet icra edilen görev süresinden de ibaret değildir.
Mevlam hayırlı ömür verdiği süre boyunca AK Parti Teşkilatlarımızda daha önceden görev almış olan yada görevi başında olan her bir kardeşimiz Partimizin Kurucu Genel Başkanı ve Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU ile birlikte, Bir ve Beraber olarak Yeni TÜRKİYE’nin inşası ve yükselmesi için azim ve kararlılıkla mücadele edecektir.” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.