AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler: “GEREKİRSE TÜM TIRLARIMI DEVLETİME FEDA EDERİM” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 01:24

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler: “GEREKİRSE TÜM TIRLARIMI DEVLETİME FEDA EDERİM”

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler:  “GEREKİRSE TÜM TIRLARIMI DEVLETİME FEDA EDERİM”
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2018 - 9:12

Bu Haber 18 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti, Hatay’da 24 Haziran seçimleri için teşekkür ziyaretlerini kesintisiz sürdürüyor.
AK Parti Payas İlçe Teşkilatı tarafından 24 Haziran seçimleri teşekkür ziyaretleri kapsamında Payas’ın Karbeyaz Mahallesinde gerçekleştirilen kahvaltı programında konuşan AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, “Ben 8 Yıl Öğretmen Olarak Bu Ülkeye Hizmet Ettim. Sonra Öğretmenlik Mesleğini Bırakıp Uluslararası Nakliye İşine Başladım. Sahip olduğum tüm tırları bu ülkenin, bu devletin imkanları ile helalinden kazandım. Tüm tırlarımızı devletimize feda ederiz; ama, dolar üzerinden Türkiye’mize operasyon çekenlere canımız, malımız pahasına asla geçit vermeyiz” dedi.
1960’da asıl hedefin Adnan Menderes olmadığını, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı sürecinde uygulamaya sokulan ambargonun hedefinin Bülent Ecevit olmadığını ve şimdi de hedefin AK Parti olmadığını vurgulayan Güler; hedefin büyüyen, güçlenen, ayakları yere sağlam basan ve küresel şer güçler tarafından hizaya sokulamayan bir Türkiye ve o Türkiye’nin şahsında tüm İslam Alemi olduğunun altını çizdi.
Bankacılık sektörünün tıkır tıkır işleyen, yerli ve milli sermaye ile savunma sanayinde imalatı %90 artıran, IMF’yi kapı dışarı eden, ihracat rakamları her dönemde bir önceki döneme kıyasla artış kaydeden Türkiye’de doların bu astronomik yükselişinin matematiksel olarak bir izahının olmadığını vurgulayan Güler; “17/25 Aralık’ta, Gezi’de, Kobani’de, 15 Temmuz’da başaramadılar, yine başaramayacaklar, bu milleti bölemeyecekler, bayrağımızı indiremeyecekler, ezanlarımızı susturamayacaklar, bu devlete diz çöktüremeyecekler” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.