Ak Parti Hatay İl Başkanlığına Mehmet Yeloğlu atandı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 05:55

Ak Parti Hatay İl Başkanlığına Mehmet Yeloğlu atandı

Ak Parti Hatay İl Başkanlığına  Mehmet Yeloğlu atandı
Son Güncelleme :

17 Mayıs 2019 - 9:17

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği karar doğrultusunda Ak Parti Hatay İl Başkanlığına Mehmet Yeloğlu atandı.
Ak Parti Teşkilat Başkanlığında gerçekleşen tören ile Başkanlık görevini alan Yeloğlu’na Ak Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi. Abdulkadir Özel ve Sabahat Özgürsoy Çelik’de eşlik etti.
Ak Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu yaptığı ilk açıklamada Hatay’ı hak ettiği noktaya taşıma yolunda canla başla çalışacaklarını aktardı. Başkan yeloğlu açıklamasında “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Hatay İl Başkanlığı görevine atamam yapılmıştır. 14 Ağustos 2001’de kurulduğu günden bu yana istikrar, güven, barış ve adaletin simgesi olan Ak Parti’mizde şahsıma bu görevin tevdi edilmesinden onur duyuyorum. Bundan sonraki tek hedefim, “halka hizmet Hakk’a hizmettir” ilkesi ile partimizi ilimizde en üst seviyeye çıkarmak, Hatay’ı hak ettiği noktaya taşıma yolunda canla başla çalışmaktır. Bunun için herkesten beklentim bir olmak, beraber olmak, davamız çerçevesinde tek yürek olmaktır. Bu kutlu yolda tüm partililerimizin ve hemşehrilerimin desteğini ve duasını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.