AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AVUKAT MEHMET SARUHAN İSKENDERUN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

7 Aralık 2021 - 02:54

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AVUKAT MEHMET SARUHAN İSKENDERUN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AVUKAT MEHMET SARUHAN İSKENDERUN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU
Son Güncelleme :

17 Mart 2015 - 14:38

Bu Haber 34 kez okunmuştur.
reklam

Haziran ayında yapılacak Milletvekili genel seçimi ile ilgili çalışmalarını sürdüren AK Parti Hatay Milletvekili Aday adayı Eğitimci ve Hukukçu Avukat Mehmet Saruhan İskenderun ilçesinde ziyaretlerde bulundu ve destek istedi.

Saruhan, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis başkanı Servet Ugutman, İTSO yönetim kurulu üyesi Necat Özkaya, İskenderun belediye Başkanı Seyfi Dingil, Esnaf ve sanatkarlar odası ve kuyumcular odası başkanı Uğur Fırat’ı ziyaret eden Saruhan 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi için aday adayı olduğunu söyleyerek, destek istedi.

Saruhan yaptığı konuşmalarda Reyhanlı’nın, İskenderun’un tüm Hatay’ın önemli olduğunu belirterek, Hatay’ın tüm ilçelerinde ki meselelerin TBMM’ye taşınmasında gerekli hassasiyetin göstereceğini, Hatay’ı tüm ilçeleri ve halkıyla kucaklamak, meseleleri TBMM’ye taşımak ve sorunları da yerinde çözmek için elbirliği ile çalışacağını söyledi.

İSKENDERUN HAK ETTİĞİ YERE GELMELİ

Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve sanatkarlar odası ve Kuyumcular Odası’nda yaptığı ziyarette ise Saruhan, İskenderun’un hak ettiği yerde olmadığını belirterek, “Bu güzel ilçemiz mutlaka hak ettiği yere gelmeli. Özellikle Amanos tünelinin açılması ile İskenderun daha da önemli olacak” dedi. STK’ların oda ve derneklerin demokrasinin vazgeçilmezi olduğunu kaydeden Saruhan, bu kurumların önemine değindi.

MİLLETVEKİLİ ULAŞILABİLİR OLMALI

Saruhan, ziyaretlerinde TBMM’de görev alacak Milletvekilinin mutlaka ulaşılabilir olması gerektiğini söyleyerek, “Milletvekili Halktan aldığı vekaleti hakkı ile yerine getirmeli. Mutlaka ulaşılır olmalı. Vatandaşların talep ve isteklerini sabırla dinlemeli ve çözümü noktasında var gücü ile çalışmalı. Milletvekili ayrıca vatandaşlara cevap ta vermeli. Bir Avukat olarak üstlendiğim davalarda nasıl ki müvekkilime bilgi veriyorsam milletvekili olarak ta bunun yapılacağını garanti ediyorum” diye konuştu.

Saruhan yaptığı tüm ziyaretlerinde destek isterken, olumlu ve samimi geçen sohbet ve ziyaretlerden dolayı teşekkür ederek ziyaretlerini sürdürdü.

dkkkksaruhan3911111222222124444444444444444555555111

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.