AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ FEVZİ ŞANVERDİ, “SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 01:39

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ FEVZİ ŞANVERDİ, “SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ”

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ FEVZİ ŞANVERDİ, “SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ”
Son Güncelleme :

08 Aralık 2015 - 8:34

Bu Haber 55 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, milletten aldıkları sorumluluğun bilincinde olduklarını söyleyerek, “7 Haziran’da verdiğiniz mesajı iyi okuduk. Bundan böyle bize verdiğiniz yetki ile bir ve beraberlik içerisinde sizlere hizmet edeceğiz” dedi.
İşadamı Mustafa Yörük’ün verdiği yemeğe katılan AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, “Emanetiniz emin ellerde.Yükümüz ağır, sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bundan emin olun. Hiç endişeniz olmasın” dedi.
Yeniden Türkiye hayalinin 2023 ile taçlanacağını belirten Şanverdi, bu cennet vatanın önünde 2023, 2053, 2071 hedeflerini boşuna koymadıklarını söyledi. Aziz milletin tarih yazıp ezber bozduğunu sözlerine ekleyen Şanverdi, “Sizler oylarınızı verirken zalim Esed’in zulmünden kaçan ve buraya gelip yerleşen kardeşlerimizin da hayır dualarını aldığımızı unutmadık. Bu başarının arkasında 1,5 milyar ümmetin de duaları vardır. Bu nedenle taşıdığımız yükün ne kadar ağır olduğunu biliyoruz” diye konuştu.
Başta aziz vatan olmak üzere bu millettin hayallerini boşa çıkartmayacaklarını söyleyen Şanverdi şöyle konuştu:
“Yeniden bir Türkiye adına olan hayallerimizi sizlerle beraber gerçekleştireceğiz. 7 Haziran’da verdiğiniz mesajı iyi okuduk ve aldık. Verdiğiniz oylardan ve dualardan dolayı teşekkür ediyorum.”
SORUNLAR ÇÖZÜLECEK
Cumhuriyet tarihinden bu güne kadar yapılmamış yatırımların AK Parti İktidarı döneminde gerçekleştiğini kaydeden Şanverdi, halen devam eden yatırımlar olduğunu ve çözüm bekleyen sorunlarında çözümleneceğini belirterek, “Hak ve Hukuk içerisinde hepinizin hakkı hukuku korunacak. Ben tarafım, ben sizin tarafınızdayım. Sorunların çözümü noktasında hiç kimse endişe etmesin” dedi.
Bu arada yemeği düzenleyen iş adamı Mustafa Yörük’ün oğlu Halil İbrahim Yörük, Reyhanlı’dan Milletvekili olmamasının sıkıntılarını yaşadıklarını belirterek, bundan böyle ilçenin tüm sorunlarının Fevzi Şanverdi ile çözüleceğine inandığını söyledi.
Yemeğe Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Muhtarlar, ilçe Başkanı Mustafa Yıldız, Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
(Haber Merkezi)
DSC_0821DSC_0829DSC_0832DSC_0837

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.