AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin Kurban Bayramı kutlama mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 22:23

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin Kurban Bayramı kutlama mesajı

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin Kurban Bayramı kutlama mesajı
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2018 - 15:09

Bu Haber 52 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Kurban bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Milletvekili Şanverdi, mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Türk milleti olarak güç ve zor günlerimiz ile güzel günlerimizi paylaşmayı en iyi bilen toplumlardan biriyiz. Unutulmamalıdır ki bizler çok önemli bir coğrafyada yaşayan ve geçmişinden gururla bahsedilen köklü bir medeniyet anlayışına sahip bir milletiz. Unutmamalıyız ki bizler bir arada olduğumuz sürece güçlüyüz ve kuvvetliyiz. Bu itibarla geçmişimizin bu büyük potansiyelini yarınlara taşıma adına önemli misyonu bir araya getiren bayramların huzur ve coşku içerisinde geçmesi yegâne temennimizdir. Zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde, Ülkemiz dışından gerçekleştirilmeye çalışılan ekonomik saldırıya karşı göstermiş olduğumuz milli ruh ve heyecan, oluşturduğumuz bu güzel birliktelik, Kurban Bayramı vesilesiyle daha da gelişerek kuvvetlenecektir. Bayramlar sevgiyle kucaklaşmanın sağlandığı, bütün küskünlüklerin ortadan kaldırıldığı, hastaların, yaşlıların, kimsesizlerin, dost ve akrabaların ziyaret edildiği müstesna günlerdir. Manevi duyguların en üst düzeye çıktığı bu güzel günlerin hazzını yaşayarak dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirmeli, savaşın, acının, gözyaşının olmadığı bir dünya için dua etmeliyiz.
Bu vesileyle tüm Hatay’lı hemşerilerimin Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.