AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NU ZİYARET ETTİLER - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 13:31

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NU ZİYARET ETTİLER

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLLERİ BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NU  ZİYARET ETTİLER
Son Güncelleme :

29 Haziran 2020 - 19:13

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekilleri Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek Hatay’a dair meseleleri ve çözümlerini konuştular.
HATAY İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Medeniyetler Şehri Hatay’ın sorunlarını konuşmak için sürekli bir araya gelen Milletvekilleri gerekli mercilere ulaşmaya devam ediyor. Bu bağlamda AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu Abdulkadir Özel, Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismail oğlu’nu ziyaret etti.
HATAY’IMIZA GÖSTERDİĞİ HASSASİYET DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM
Sosyal mesafe kurallarına uyulan ziyaretler ilgili AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman: “Medeniyetler şehri Hatay Milletlekilerimizle Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu Beyi ziyaret edip şehrimize dair meseleleri ve çözümlerini konuştuk. Bakanımıza Hatay’ımıza gösterdiği hassasiyet ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.