AK PARTİ HATAY TEŞKİLATI SEÇİME HAZIR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 07:47

AK PARTİ HATAY TEŞKİLATI SEÇİME HAZIR

AK PARTİ HATAY TEŞKİLATI  SEÇİME HAZIR
Son Güncelleme :

16 Ekim 2018 - 10:18

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Yerel seçimlere az bir süre kala, seçim çalışması için bir takvim belirlemek için milletvekilleri ve ilçe başkanları bir araya gelen Ak Parti Hatay il başkanı İbrahim Güler, seçimlere hazır olduklarını söyledi.
Ak Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Çelik Özgürsoy ile ilçe belediye başkanları, AK Parti il başkanı İbrahim Güler başkanlığında bir toplantı düzenlendi. Yaklaşık dört saat süren toplantıdaki ana madde yerel seçimdi.
Güler, toplantıda sonunda şu ifadelere yer verdi: “Milletvekillerimiz, ilçe belediye başkanlarımız, ilçe teşkilat başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanlarıyla istişareler neticesinde yol haritamızı belirliyoruz. Amacımız Hatay’ı bu geri kalmışlıktan kurtarıp hizmet noktasında bölgenin en önde gelen ili yapmak” dedi.
Seçim sürecinde atılacak her adımın önemine vurgu yapan Güler, Hatay’ın her yerinde ziyaretler gerçekleştirdiklerini ve buna devam edeceklerini söyledi. İnsanlara dokunmak ve adil bir hizmet politikası ile bu yola çıktıklarını aktaran Güler, “Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda, Hatay halkının emrindeyiz.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.