Ak Parti Hatay Teşkilatından Cumhurbaşkanına Destek « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

19 Ekim 2021 - 02:20

Ak Parti Hatay Teşkilatından Cumhurbaşkanına Destek

Ak Parti Hatay Teşkilatından Cumhurbaşkanına Destek
Son Güncelleme :

06 Haziran 2018 - 15:34

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Ak Parti Hatay Teşkilatı İl Başkanı İbrahim Güler önderliğinde Ziraat Bankası Merkez Şubesinde maddi durumlarına göre yatırdıkları paralar ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a maddi destekte bulundu.
Ak Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Şaban Kurt, Ak Parti Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alparslan, ,Ak Parti 27.Dönem Hatay Milletvekili Adaylarından Hüseyin Şanverdi, Kudret Artan, Cengiz Yıldız, Kadın Kolları teşkilatı ve partililerin katılım gösterdi.
Başkan Güler, partililerin yoğun ilgisinden memnuniyet duyduğunu belirtti.
İbrahim Güler: “Biz millet olarak Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu göstermek adına buradayız. Hatay teşkilatları olarak tüm kademelerimizle Cumhurbaşkanımızın kampanyasına katıldık. Milletimiz ne olup bittiği net bir şekilde görüyor, biliyor artık. Bizler bu yüzyılın Abdulhamid’ini yalnız bırakmayacağız.” diye konuştu.
Şaban Kurt: “Gençler olarak bizler sahada nasıl Reisimize destek oluyorsak bugün de burada 24 Haziran da yapılacak seçimler için hem maddi hem manevi yanındayız.” dedi.
Ramazan Alpaslan: “Bugün burada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gerek maddi gerek manevi desteklerimizi sunmak için burada Antakya ve İl Teşkilatı olarak toplanmış bulunmaktayız. İnşallah bugün buradaki desteğimizi 24 Haziran’da milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanımızı yeniden bu ülkenin başına getirerek ve yine onun yanında yol yürüyecek milletvekili arkadaşlarımızla en iyi şekilde burada ve tüm Türkiye’de tam kadro Ak Parti kadroları ile bizlere nasip eder inşallah diyoruz. Buraya gelip destek olan tüm dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.”
Hüseyin Şanverdi: “Değerli Cumhurbaşkanımızın hesabına Antakya ekibi olarak destek olabilmek için Ziraat Bankasındayız. Cumhurbaşkanımıza destek veriyoruz. Ve bu desteğin Tüm Türkiye geneline yayılmasını istiyoruz. Destek veren tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.” Diye belirtti.
Cengiz Yıldız: “24 Haziran 2018’de Dünya Liderimizi Başkan yapmak, güçlü Meclis’i güçlü Hükümeti, Güçlü Türkiye’yi oluşturmak adına Cumhurbaşkanımıza bir vatandaş, dava eri olarak yardımda bulunmak için buradayız. Bağışta bulunan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlara ve bereketlere nasip etsin” açıklamasında bulundu.
Bankolar’da sıraya giren Ak Parti Hatay teşkilatının sırası salona sığmayarak bankanın dışına kadar taştı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.