AK Parti Milletvekili Adaylarına Reyhanlı’da Sevgi Seli « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 01:39

AK Parti Milletvekili Adaylarına Reyhanlı’da Sevgi Seli

AK Parti Milletvekili Adaylarına Reyhanlı’da Sevgi Seli
Son Güncelleme :

08 Haziran 2018 - 8:37

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Şanverdi ve Cengiz Yıldız, 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına Reyhanlı ilçesini karış karış gezerek devam ediyor.
Reyhanlı ilçesinde başta Beşaslan, Kuletepe, Konuk, Cumhuriyet , Öz Kurtuluş, Karacanlı, Suluköy, Terzihöyük, Tayfur Sökmen, Oğulpınar, Kavalcık, İbrahimpaşa, Çakıryiğit, Fevzipaşa, Alakuzu, Bükülmez, Davutpaşa, Akyayla ve Mehmetbeyli mahallelerinde ziyaretler yapıldı.
İki gün boyunca vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Şanverdi ve Cengiz Yıldız, seçmenden destek sözünü aldı. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Şanverdi ve Cengiz Yıldız, 24 Haziran seçimlerinde de bu ilginin sandığa yansıyacağını ifade etti.
24 Haziran seçimlerinin Reyhanlı’ya Hatay’a ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini temenni eden Şanverdi: “Seçim atmosferine girdik. Türkiye’nin geleceği için karar vereceğiz. Ya eski Türkiye’ye döneceğiz, ya gelecek Türkiye ile ilgili daha fazla atılım yaparak gelişen ülkemizi şahlandıracağız. Karşımızdaki muhalefet, eski Türkiye’ye dönmek istiyorlar. Bizler bunun kararını vereceğiz. Çok dikkatli olarak çocuklarımızın geleceğini düşünerek hareket etmemiz gerekiyor. Reyhanlı’mız her zaman bizlere destek olmuştur. Allah, hepinizden razı olsun. İnşallah hizmetlerimiz hem yerel hem genel de artarak devam edecek. Ankara’da sizlerin sesi olacağız. Sorunlarımızı en aza indirmek için mücadele edeceğiz.” diye konuştu.
Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Cengiz Yıldız ise; “Amacımız her daim adaletin tecelli etmesi, fakirin ve fukaranın kısacası taş üstüne taş koyanın korunması için milletin partisi olan AK Partimizi daha da ileriye götürmek. Bu kapsamda 2002 yılından beri sürdürülmüş olan istikrarın devam ettirilmesi, temel hak ve özgürlüklerde başörtüsünden tutunda bizlerin haklarının gasp edildiği o dönemlerin yeniden kazandıran dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan seçtirmek olacak. İnşallah milyarlarca insanın gözyaşlarıyla, dualarıyla beklediği o anı zaferle süsleyeceğiz. Liderimiz Erdoğan’ın yol arkadaşları olan 600 kişiden oluşan bizler meclisi güçlü kılarak yatırımlarımızı arttıracağız. Cumhurbaşkanımızı tereddütsüz şekilde 24 Haziran 2018 tarihinde yerli ve milli olan kadroları iş başına getirerek yolumuza devam edeceğiz. Ana muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce gibi yıkma zihniyetlerine fırsat vermeden istikrarımızı devam ettireceğiz. Tabi bunu devam ettirirken hem sizlerin hayır duasına hem de oylarınıza talibiz.” dedi.
YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.