AK Parti Reyhanlı Belediye Başkan aday adayı Mehmet Yumuşak, “Hedefim, Reyhanlı’yı Hatay’ın incisi yapmak” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Haziran 2021 - 10:15

AK Parti Reyhanlı Belediye Başkan aday adayı Mehmet Yumuşak, “Hedefim, Reyhanlı’yı Hatay’ın incisi yapmak”

AK Parti Reyhanlı Belediye Başkan aday adayı Mehmet Yumuşak, “Hedefim, Reyhanlı’yı Hatay’ın incisi yapmak”
Son Güncelleme :

14 Kasım 2018 - 10:35

Bu Haber 21 kez okunmuştur.
reklam

İş insani Mehmet Yumuşak, 2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den belediye başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı ve hedefinin Reyhanlı’yı Hatay’ın incisi yapmak olduğunu söyledi.
AK DAVANIN HİZMETKÂRIYIM
Yıllarını siyasette geçiren ve çekirdekten yetişen siyasetin içerisinde olduğunu ve AK Parti’nin çeşitli kademelerinde yöneticilikte yaptığını anlatan Mehmet Yumuşak, “Siyaset benim için her zaman ‘hizmet’ kavramı ile eş değer bir anlam ifade etti. Bunun için AK davanın hizmetkârı oldum ve bunun için de Reyhanlı’nın hizmet makamı olan belediye başkanlığına AK PARTİ’den aday adayı oldum. Hedefim ise Reyhanlı’yı Hatay’ın incisi yapmaktır. Bunun için tüm gücümle çalışacağım” dedi.
HER ŞEY REYHANLI İÇİN
Siyasette her zaman yeni yüzlerin heyecan getirdiğini ve heyecanın da tabanda hareketliliğe neden olduğunu sözlerine ekleyen AK Parti Reyhanlı Belediye Başkan aday adayı Yumuşak, değişimi sağlayarak daha iyi bir DEVAM sağlamak istediğini kaydetti. Yumuşak, “Hizmet odaklı siyaset anlayışı ile Reyhanlı’yı Hatay’ın incisi yapmak istiyoruz. Gücü hak bilen değil Hakk’ı güç bilen bir anlayışın temsilcileriyiz. Hayırlısı ile bu sürecin sonunda ipi göğüslemek istiyoruz. Başaracağımıza inanıyoruz. Tüm sevenlerimizin dualarını bekliyorum. Her şey Reyhanlı İçin” şeklinde konuştu. Yumuşak, çok sayıda iş insanı, partili ve aile büyüklerinin katıldığı törenle AK Parti İlçe binasına geldi. Burada başvuru dilekçesini İlçe Başkanı Mehmet Saruhan’a teslim etti.
İş insanı Mehmet Yumuşak, 1971 yılında Reyhanlı’da doğdu. İlköğrenimini ve liseye kadar olan eğitimini Reyhanlı’da tamamladı. Evli, 8 çocuk babası olan Yumuşak ticaretle iştigal ediyor.
YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.