AK PARTİ TEŞKİLATINDAN GAZETECİLERE ZİYARET « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 01:59

AK PARTİ TEŞKİLATINDAN GAZETECİLERE ZİYARET

AK PARTİ TEŞKİLATINDAN GAZETECİLERE ZİYARET
Son Güncelleme :

25 Temmuz 2017 - 8:54

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın çalışanlarını ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül, gazetecilerin gününü kutlayarak çalışmalarında başarı diledi.
Yüksekgönül beraberinde Belediye Başkan Vekili Şaban Kurt, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yumuşak ile beraber Gizem Gazetesi sahibi, TRT ve İhlas haber Ajansı Muhabiri Ecevit Cemiloğlu ile Doğan Haber Ajansı Muhabiri Ferhat Dervişoğlu’nu ziyaret etti.
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını en içten dilekleri ile kutladığını söyleyen Yüksekgönül, gazetecilik mesleğinin demokrasinin vazgeçilmezi olduğunu ve kamuoyunu aydınlatmayı üstlendiğini belirterek, “Gazeteciler, üstlendikleri görevle halk ile yöneticiler arasında iletişimi sağlamayı kendilerine şiar edinmişlerdir. Çeşitli zorluklara rağmen görevlerini canla başla yapan tüm gazetecilerin gününü kutluyor ve çalışmalarında başlarılar diliyorum” dedi.
Gazetecilerde ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek AK parti İlçe Başkanı Yüksekgönül ile Belediye Başkan vekili Şaban Kurt ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yumuşak’a teşekkür etti.
1

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.