AK Parti’de temayül yoklaması gerçekleştirildi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Kasım 2021 - 22:57

AK Parti’de temayül yoklaması gerçekleştirildi

AK Parti’de temayül yoklaması gerçekleştirildi
Son Güncelleme :

03 Mart 2015 - 12:55

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi AK Parti’de demokratik süreç devam ediyor.
Her dönem teşkilatın temayülüne önem veren AK Parti, Pazar günü de Antakya Kapalı Spor Salonunda 25.Dönem AK Parti Milletvekili Aday Adaylarına yönelik Temayül Yoklamasını gerçekleştirdi.

Temayül yoklamasına; AK Parti MYK Üyesi ve Ankara Milletvekili Bülent Gedikli, AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, AK Parti İlçe Belediye Başkanları ve 100 milletvekili aday adayının yanı sıra çok sayıda delege katıldı.

1940 delegeli AK Parti temayül yoklamasının divan başkanlığını AK Parti MYK Üyesi ve Ankara Milletvekili Bülent Gedikli yaptı.

AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç yaptığı konuşmada 25.Dönem AK Parti Milletvekili aday adayları temayül yoklamasının hayırlara vesile olmasını diledi.

AK Parti MYK Üyesi ve Ankara Milletvekili Bülent Gedikli de yaptığı konuşmada; “9 seçimde de büyük başarıyla çıktık. Türkiye yeni ve güçlü olmaya gidiyor. CHP genel başkanı diyor ki bu ülkeyi 4 yıllığına kendilerine teslim edeymişiz. Bu ülkeyi kendilerine teslim etsek mahvederler. Milletimiz asla buna müsaade etmeyecektir. 7 Haziran’da derslerini vereceksiniz. Çözüm sürecini ortaya koyduk, Türkiye’yi hak ettiği yere getireceğiz. Biz üstümüze düşeni yapıyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından heyecanla beklenen teşkilatın temayül yoklamasında delegeler 10 aday ismini işaretleyerek oylarını kullandı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.