Alkaya, “Gece gündüz demeden çalışacağız” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Temmuz 2021 - 08:57

Alkaya, “Gece gündüz demeden çalışacağız”

Alkaya, “Gece gündüz demeden çalışacağız”
Son Güncelleme :

21 Şubat 2020 - 10:27

Bu Haber 14 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay İl Gençlik Kolları’na atanan genç başkan Mustafa Alkaya, yeni dönemde yapılacak projelerden bahsederek, AK Parti Gençlik Kolları’nın genel durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Başkan Alkaya, öncelikle görevi devraldığı eski AK Parti Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt’a emeklerinden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte AK Parti, Hatay ve ülkemiz için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade etti. AK Parti Hatay İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na gelene kadar çeşitli görev ve sorumlulukları üstlendiğini belirten Alkaya, “2012 yılında başlayan AK Parti teşkilat üyeliğimde 2013 yılında Defne Gençlik Kolları’nı kurma girişimlerimiz başladı. Oradaki çalışmalarımın ardından 2016 yılına kadar, il başkan yardımcılığı gibi çeşitli görevlerde bulundum. 2016 yılının başlarında Antakya Gençlik Kolları Başkanlığı’na adaylığımız oldu. Akabinde Genel Merkezimizin de takdiri ile AK Parti Antakya Gençlik Kolları Başkanı olarak göreve getirildik. Dört buçuk yıl görev aldığım Antakya Gençlik Kolları Başkanlığım süresince, Antakyamızın 95 mahallesinde girmediğimiz sokak, çalmadığımız kapı, girmediğimiz gönül kalmadı çok şükür. Şimdi de yine Genel Merkezimizin takdiri ile İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirildik. Görevimizi en iyi şekilde yapmak için elimizden geleni her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
“PROJELERİMİZ HAZIR”
Yeni dönemdeki çalışmaların hız kazanacağını belirten Başkan Alkaya, hazırlanan projeleri hayata geçirme noktasında hiç vakit kaybetmeyeceklerinin altını çizdi. Alkaya, “Kongrelerimiz tamamlandıktan sonra hazırladığımız sosyal projelerimizi gerçekleştireceğiz. Örneğin, gençlerle ve özellikle üniversite öğrencileri ile olan temaslarımız ile gençlerimize yakınlık duyabileceğimiz her türlü sosyal projemiz hazır. Bu projeler kapsamında gençlerimizle bir araya gelerek onları bu dava ile tanıştıracağız. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize daha hızlı şekilde, genç kardeşlerimizi hazırlayıp inşallah bu süreci bu şekilde devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.
“AK GENÇLİK BİRİNCİ SIRADA”
Türkiye genelinde AK Parti Gençlik Kolları’nın çalışmalarını da değerlendiren AK Parti Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya, “Genel Merkezimizin de yoğun çalışmalarıyla, kesinlikle AK Parti Gençlik Kolları Türkiye’nin 81 ilinde en aktif olan gençlik kollarıdır. Bunu sahada da, siyasi arenada da her yerde görebiliriz. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Büyükgümüş’ün yoğun çalışmalarıyla, gençlik kollarının siyaset arenasında söz sahibi olması, ülkemizin gençlerinin kendilerini ifade etmeleri sağlanmaktadır. Şu an Türkiye’nin neresine giderseniz gidin AK Parti Gençliği birinci sıradadır ve ben bu şekilde de devam edeceğine inanıyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.