ALTINÖZÜ HER ALANDA GELİŞİYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 13:05

ALTINÖZÜ HER ALANDA GELİŞİYOR

ALTINÖZÜ HER ALANDA GELİŞİYOR
Son Güncelleme :

24 Ekim 2022 - 19:01

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, bu yıl 6’ncısı düzenlenen Altınözü Zeytin Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali’nde yaptığı konuşmada, Altınözü-Antakya karayolunun 2023’te tamamlanacağının sözünü verdi.
Yaptığı konuşmada, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun icraatlarıyla övgüyle bahseden Şanverdi, Türkiye’nin gündem belirleyen bir ülke haline geldiğini ifade etti.
Şanverdi, “Türkiye artık gündem belirleyen bir ülke halinde geldi. Sayın bakanım, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde dış politikada yaptığınız çalışmalar için sizlere teşekkür ediyoruz. Ortadoğu da ciddi sorunlar var. Bunlarla uğraşmak cesaret ister, feraset ister” dedi.
Altınözü ilçesinin her alan geliştiğini ve yenilendiğini dile getiren Şanverdi, “Altınözü her alanda yenileniyor ve gelişiyor. Belediye başkanımız üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Atılan adımlar ve hayata geçirilen projelerle birlikte artık daha kaliteli zeytin ve zeytinyağı üreteceğiz. Çok güzel tesisleri içinde barındıran bir millet bahçemiz var. Emeklerinden dolayı belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Belediye başkanımız yol için destek istedi. Enek’e kadar olan kısmı bitirdik. 2023 yılının sonuna kadar Enek Narlıca arasını da bitirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.
Altınözü Enek Organize Sanayi Bölgesi’nde de çalışmaların son aşamaya geldiğini ifade eden Şanverdi, kısa bir süre içinde yatırımcıları ilçeye davet edeceklerini söyledi. Şanverdi, TOKİ ikinci etabı için 350 konut yapılacağını hatırlattı ve talep olması halinde bu rakamı 500’e çekmeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.