ALTYAPI NOKTALARINDA BAKIM VE ONARIM SÜRÜYOR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

9 Aralık 2021 - 16:02

ALTYAPI NOKTALARINDA BAKIM VE ONARIM SÜRÜYOR

ALTYAPI NOKTALARINDA BAKIM VE ONARIM SÜRÜYOR
Son Güncelleme :

28 Ocak 2020 - 9:32

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kentin muhtelif noktalarındaki altyapı noktalarına bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.
Oluşan altyapı problemlerini çözüme kavuşturma adına çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Genel Müdürlük, Kırıkhan ilçesine bağlı Mimar Sinan Mahallesi’nde problemlere hızlı müdahale edilmesi için konumlanan ve asfalt altında kalan ana muayene bacalarının yol seviyesine yükseltildiğini aktardı.
Yapılan çalışma sayesinde oluşabilecek arızalara daha kolay müdahale edileceğine dikkat çeken HATSU, Gazi Mahallesi’nde deforme olan yağmur suyu mazgalının da yenilendiğini aktararak, trafik açısından tehlikelerin önlendiğini aktardı.
İdare ayrıca, kentin birçok noktasındaki altyapı hatlarında temizlik çalışması yapıldığını aktararak, temiz ve yaşanabilir bir il oluşturmak için çalışmaların bütün hızıyla devam edeceğini kaydetti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.