ANEMON OTEL’DEN HGC’YE ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Temmuz 2024 - 02:05

ANEMON OTEL’DEN HGC’YE ZİYARET

ANEMON OTEL’DEN HGC’YE ZİYARET
Son Güncelleme :

25 Ağustos 2022 - 19:47

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Anemon Antakya Otel Müdürü Mehmet Şaker ile Satış ve Pazarlama Müdürü Ayzer Öztürk, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne (HGC) nezaket ziyareti bulundular.
Anemon Otel Müdürü Mehmet Şaker, otelcilik faaliyetleri konusunda HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyelerine bilgiler verdi.
Son 5 yıldır turizm sektörü ve otelciliğin sorunlarından söz eden Otel Müdürü Şaker, “Bizler ANEMON otel olarak yerel basına gerekli tüm hizmeti ve desteği sunmaya hazırız. Bildiğiniz gibi son beş yıldır Otelcilik faaliyetleri sekteye uğruyor. Bunlardan birincisi Suriye’de başlayan iç savaşta oldukça zorluk çektik. Ondan sonra iki yıl süren ve dünyayı etkisi altına salgın süreci de bizleri olumsuz yönde etkiledi. Fakat bu süreçlerden sonra tekrardan toparlanmaya başladık.” dedi.
Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ise turizm ve otelcilik faaliyetleri konusunda Otel Müdürü Mehmet Şaker ve ekibine başarılar diledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.