ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE TAŞERON PERSONELİN KADRO HEYECANI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 16:16

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE TAŞERON PERSONELİN KADRO HEYECANI

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDE TAŞERON PERSONELİN KADRO HEYECANI
Son Güncelleme :

09 Ocak 2018 - 8:28

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Küçükdalyan Mahallesi Ek Hizmet Binası’nı ziyaret ederek taşeron personellerle bir araya geldi.
Taşeron personelin kadroya geçiş süreci münasebetiyle devam eden kayıtları yakından takip eden Başkan Kimyeci, taşeron personellerle sohbet ederek hal hatır sordu. Kadroya geçiş süreci için kayıtların gece gündüz, 7/24 devam ettiğini ifade eden Başkan Kimyeci, yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatI ile tüm Türkiye’de 1 milyonu aşkın taşeron çalışanın kadroya geçiş süreci başlatılmış oldu. Biz de Antakya Belediyesi ailesi olarak taşeron personelimizin başvuru kayıtlarını alarak kadroya geçişini gerçekleştiriyoruz. Antakya’mızın 95 mahallesine gece gündüz, bayram seyran demeden 365 gün, 7/24 gayret göstererek emek veren personellerimize teşekkür ediyorum. Antakya Belediyesi olarak 890 taşeron personelimizle birlikte şehrimize hizmet veriyoruz. Kadroya geçiş süreci ile birlikte artık taşeron personellerimiz kadrolu işçi olacak. Milletimize hizmet yolunda şehrimizin 95 mahallesinde çalışmalarımıza devam ederek Antakya’mızı daha güzel bir hale getireceğiz. Antakya Belediyesi ailesi adına Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza, Hükümetimize, Milletvekillerimize, böyle bir imkânı sundukları için teşekkür ediyoruz, tüm taşeron personellerimize hayırlı ve mübarek olmasını diliyorum.” dedi.
Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.