Avukat Mehmet Saruhan, AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

2 Aralık 2023 - 13:00

Avukat Mehmet Saruhan, AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

Avukat Mehmet Saruhan, AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı
Son Güncelleme :

20 Kasım 2023 - 17:50

Bu Haber 60 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti’de 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan adaylığı için başvuru süreci başladı.
Avukat Mehmet Saruhan, AK Parti’den Reyhanlı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.
AK Parti Reyhanlı belediye başkanı aday adayı Avukat Mehmet Saruhan, AK Parti İlçe Başkanlığı binasına giderek resmi başvurusunu yaptı.
Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Saruhan, parti binasında yaptığı konuşmasında; “Bu kadim topraklar bu serhat şehri bizim ortak sevdamız Reyhanlı, bizim hem mirasımız hemde geleceğimiz. 35 yıldan bu yana Reyhanlı’ya öğretmen idareci ve Avukat olarak hizmet ediyorum. Bunun gururunu hep üzerimde taşıdım. Çok şükür karşılığınıda aldım. Bazen yetiştirdiğim bir öğrencinin gözlerinde bazende bir müvekkilimin yüzündeki mutluluk bize yetti. Şimdi geldiğimiz noktada bunu bir adım öteye taşımak ve Reyhanlı’ya Belediye Başkan adayı olarak hizmet etmek istiyorum. Bizimki kuru kuruya bir makama talip olmak değil, Eğer gelirsek vizyonumuzla projelerimizle hedeflerimizle şehre dokunmak istiyoruz. Avukatlık ve Öğretmenlikten edindiğimiz deneyim yine teşkilat çalışmalarındaki edindiğimiz tecrübeyle bu işin altından kalkacağımıza inanıyorum. Koltuk sevdalısı değilim, ben hizmete talibim. Eğer rabbim nasip ederse şehrimizle ilgili hayellerimizi gerçeğe dönüştürme adına Belediye başkan adaylığına talibim. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve izinde Reyhanlı’yı daha güzel daha temiz daha yeşil ve daha yaşanılabilir olmasını istiyorum. Bu amaçla Belediye başkanlığı için müracaatımı yapıyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda bizi mahçup etmesin yolumuzu hayırlı kılsın” dedi.
AK Parti ailesi olarak aday adayı sayısının yüksek olacağını söyleyen AK Parti ilçe başkanı Mehmet Yumuşak, “Başkanlığa talip olan arkadaşlarımız birbirinden kıymetli. Bize düşen başkan adayı kim olursa hep birlikte yanında olacağız. Bununla ilgili kimsenin kuşkusu olmasın. Rabbim hayırlı eylesin inşallah.” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.