AYAKKABICILAR SİTESİ İNŞAATI BAŞLADI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 20:19

AYAKKABICILAR SİTESİ İNŞAATI BAŞLADI

AYAKKABICILAR SİTESİ İNŞAATI BAŞLADI
Son Güncelleme :

03 Temmuz 2020 - 8:12

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Hataylı ayakkabıcıların yıllardır beklediği, sektöre can suyu katacak olan, Antakya Günyazı mıntıkasındaki Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi, yapımına başlandı.
Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği(HESOB), Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi Kooperatif başkanı Ahmet Durgun ve Ayakkabıcılar Odası başkanı Gökhan Oral, yapımına başlanan site arazisinde incelemelerde bulunarak, fikir alışverişi yaptılar. Antakya ayakkabıcılığını üst seviyelere çıkararak, katma değerli ürünlerin üretimi konusunda katkı sunacak olan proje, kente özgü markaların yeni pazarlar bulmasına da vesile olacak.
HESOB başkanı Teksöz, konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Antakya Gunyazı/karaksı bölgesinde bulunan Antakya,Ayakkabıcılar sanayi sitemizin inşaatı başladı. Sanayi sitesi koop.başkanımız Sayın Ahmet DURGUN Ayakkabıcılar odası başkanımız sayın Gökhan ORAL Ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret ederek müteahit firmadan istişarelerde Bulunduk. Her zaman için başkanlarımızın ve esnafımızın emrindeyiz.” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.