BAKAN VARANK TEMEL ATMA TÖRENİ İÇİN KIRIKHAN’A GELECEK - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:53

BAKAN VARANK TEMEL ATMA TÖRENİ İÇİN KIRIKHAN’A GELECEK

BAKAN VARANK TEMEL ATMA TÖRENİ İÇİN  KIRIKHAN’A GELECEK
Son Güncelleme :

19 Ekim 2022 - 18:24

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kasım ayı içerisinde temel atma töreni için Kırıkhan’a gelecek.
Kırıkhan’ın çehresini değiştirecek ve binlerce insana ekmek kapısı olan Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesinde ilk temel atma kasım ayı içerisinde yapılacak.
Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaş, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, Kırıkhan İlçe Mili Eğitim Müdürü Kemal Ceylan’dan oluşan heyet Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret ettiler.
Yayman ve beraberindeki heyet, Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesi yapımında çok büyük katkısı olan Bakan Varank’ı Kasım ayı içerisinde yapılacak temel atma törenine davet ettiler.
Daha önce Kırıkhan’a gelerek Organize Sanayi Bölgesinde inceleme yapan Bakan mustafa Varank Kırıkhan’a gelerek temel atma törenine katılacağını belirtti.
Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesinde ilk temelin Kasım ayı sonunda atılması bekleniliyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.