Başkan Adayı Güler, memleketi Reyhanlı’da temaslarda bulundu « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 02:51

Başkan Adayı Güler, memleketi Reyhanlı’da temaslarda bulundu

Başkan Adayı Güler, memleketi Reyhanlı’da temaslarda bulundu
Son Güncelleme :

21 Aralık 2018 - 9:52

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, memleketi Reyhanlı’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
İlk olarak ilçe teşkilatını ziyaret eden Güler, burada yaptığı konuşmada, şunları söyledi: “Hatay’ı Reyhanlı’yı güzelleştirmek için hep beraber çalışacağız. Bizim şahıslarla işimiz yok, kimseyle düşmanlığımız yok. Biz sevmeye geldik. Vallahi sevmeye geldik, billahi sevmeye geldik. Hatay 1 milyon 600 bin nüfusa dayandı. Hatay her yönüyle örnek bir olması gerekirken, komşu illerin belediyecilik hizmetlerine imreniyoruz. Hatay’ın kimliğini ortaya çıkaracağız. Antep’te, Kahramanmaraş’ta, Adıyaman’da yapılanlar neden Hatay’da yapılamıyor. Hatay’a yeteri kadar bütçe geliyor. Maalesef büyükşehirde birlikte çalışma kültürü yok. Büyükşehir meclisinde, hiçbir zaman, ‘Hatay’a şunu yapmak istiyoruz, şunu planlıyoruz. Sizin bu konudaki görüşleriniz neler? diye sorulmadı. Kentteki trafik akışı değişiyor. Kenttekilerin haberi yok. servisçilerin, dolmuşçuların bilgisi yok. Şoförler odası, ticaret odasının haberi yok. Biz Allah’ın izniyle Ak Parti olarak iştişare diyerek yol yürüyoruz. Hataylılarla beraber hareket edecek, ilçeler arası ayrım yapmadan ilçelerin hakkını veren kimseyi ötekileştirmeyen başkana ihtiyacımız var. İnşallah biz bunları düzelteceğiz. Hatay’ın meselesini kendi meselesi göre, oy pazarlığıyla değil, memleket için çalışan başkana ihtiyacı var” dedi.
Güler’ Reyhanlı’da çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla, muhtar esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldi. Güler, Reyhanlı Devlet Hastanesi’ni de ziyaret edip hastalara acil şifalar diledi.


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.