Başkan Çüter, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Ocak 2021 - 20:58

Başkan Çüter, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti

Başkan Çüter, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti
Son Güncelleme :

11 Ocak 2019 - 12:34

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mimar Mehmet Çüter, Çalışan Gazeteciler Gününde Gazetemizi ziyaret ederek, çalışanların gününü kutladı. Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gizem Gazetesini ziyaret eden Belediye Başkanı Mimar Mehmet Çüter, Gazete imtiyaz sahibi Ecevit Cemiloğlu ile bir süre sohbet etti ve Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.
Başkan Çüter, yaptığı açıklamada, “Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş tarafsız ve özgür basın, demokratik, şeffaf ve gelişmiş devletlerin önemli güçlerinden biridir. En zor şartlara rağmen dünyanın farklı bölgelerinde, çatışma ortamlarında can güvenliklerini riske atarak görevlerini yerine getirmeyi amaçlayan gazetecilerin halkı doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirme çabaları hiç kuşkusuz takdire şayandır. Bu vesile ile toplumsal sorumluluğunu yerine getiren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Bizde GİZEM Gazetesi olarak ziyaretinden dolayı başkan Çüter’e teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.