BAŞKAN ÇÜTER’İN TEŞEKKÜR MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 21:42

BAŞKAN ÇÜTER’İN TEŞEKKÜR MESAJI

BAŞKAN ÇÜTER’İN TEŞEKKÜR MESAJI
Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 8:38

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mimar Mehmet Çüter, 24 Haziran seçim sonuçları ile ilgili teşekkür mesajı yayımladı.
Başkan Çüter, yayımladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Serhat ve Gazi Şehrimizin Kahraman insanları, tarihi 24 Haziran seçimlerinde “ÜLKESİNİN VE MİLLETİNİN BEKASINA” sahip çıkmıştır. Reyhanlılı hemşerilerim, Ülkemiz – Hatay ve özellikle ilçemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı her zaman uyanık olmuş gaflete, delalete kapılmamış ve fitne – fesada hiçbir zaman fırsat vermemiştir.
11 Mayıs’ta, 15 Temmuz hain kalkışma da, Zeytin dalı operasyonlarında Şehitler vermemize rağmen hemşerilerim vakur bir duruş sergileyerek tüm Türkiye’ye örnek olmuştur.
Aynı örneği 24 Haziran seçimlerinde de sergileyerek, Ülkemizi Dünya ülkesi yapan, bütün dünyada ki mazlumların yanında olup destek olan Dünya liderimize sahip çıkmış, ülkesinin bölünmez bütünlüğü için dik duruş sergilemiştir.
Bu vesile ile 24 Haziran seçimleri boyunca desteklerini esirgemeyen başta bütün hemşerilerim olmak üzere, Ak parti ilçe teşkilatına ve yönetim kurulu üyelerimize, Belediye Meclis üyelerimize, Ak parti ilçe gençlik kollarına ve yönetim kurulu üyelerine, Kadın kolları ve yönetim kurulu üyelerimize, bütün muhtarlarımıza, STK temsilcilerimize, iş adamlarımıza, esnaflarımıza teşekkür ederim.
24 Haziran Seçim sonuçlarının Ülkemize, Milletimize, İlimize ve ilçemize hayırlara vesile olmasını temenni eder, Türkiye Cumhuriyetinin ilk Devlet Başkanı olarak seçilen Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve tüm dava arkadaşlarına Büyük ve Güçlü Türkiye hedefiyle Millete Hizmet için çıktıkları bu kutlu yolda başarılar dilerim” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.