Ana Sayfa manset 24 Mart 2020 4 Görüntüleme

Başkan Hacıoğlu: Hiç bir virüs alacağımız tedbirlerden güçlü değildir

Reyhanlı Belediyesi, koronavirüs (COVID-19) riskine karşı sorumluluk alanlarında aldığı tedbirleri ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarıyla uygulamaya devam ediyor.
Temizlik işleri Müdürlüğü Ekipleri İlçe genelinde Virüse karşı dezenfekte çalışmalarına mesai mefrumu gözetmeksizin tüm hızıyla sürdürüyor..
Çalışmalar kapsamında yaptığı dezenfeksiyon çalışmalarını genişleten ekipler ilçe genelindeki toplu temas alanları olan PTT, Bankalar, Telekom, Camiler, İşyerleri, Parklar, sokak ve caddelerde, duraklarda, resmi kurum ve kuruluşlarda ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı banka ATM’lerinde dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız yürütüyor.
Dezenfeksiyon çalışmalarını sürdüren Reyhanlı Belediyesi ekipleri, halkın sağlığı için çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.
Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu; Korona virüsüne karşı tüm birimleri harekete geçirerek temizlik ve dezenfekte çalışmalarına hızla devam edildiğini söyledi.
İlçedeki tüm kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve isteyen her işyerinin dezenfekte yapılacağını söyleyen Belediye Başkanı Hacıoğlu “Koranavirüs konusunda en üst düzeyde tedbirlerimiz devam etmektedir. Hükümetimizin almış olduğu kararları harfiyen yerine getirilmesi konusunda denetimlerimiz devam ederken, belediye olarakta tüm ilçemizdeki toplu alanları dezenfekte edeceğiz. Özellikle semt pazarları, düğün salonları, kafeterya, oyun salonları, kahvehaneler, toplu ulaşım araçları, toplu ulaşım durakları gibi her yeri dezenfekte ediyoruz.
Koranavirüs konusunda tüm tedbirlerimizi alarak hiçbir vatandaşımızın bu tür virüs hastalığına maruz kalmamasına gayret göstereceğiz. Vatandaşlarımızında yetkililerin belirttiği tedbirleri alma ve uygulama konusuna önem vermelerini istiyoruz. Özellikle temizlik ve sağlık konusunda duyarlı olmalarını bekliyoruz. İnsan ve Çevre sağlığına büyük önem veriyoruz. Hiç bir virüs Alacağımız tedbirlerden güçlü değildir” dedi.Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | iSmail DÖNER