BAŞKAN HACIOĞLU, İKİ AYLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Mayıs 2021 - 08:59

BAŞKAN HACIOĞLU, İKİ AYLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI

BAŞKAN HACIOĞLU,  İKİ  AYLIK MAAŞINI BAĞIŞLADI
Son Güncelleme :

03 Nisan 2020 - 10:38

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, korona virüsü salgını nedeniyle zor günler geçiren ihtiyaç sahipleri için iki maaşını bağışladı.
Başkan Hacıoğlu, Korona virüsü salgını nedeniyle evinden çıkamayan ihtiyaç sahiplerine destek olmak için iki maaşını bağışladığını söyledi.
Hacıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “Ülkemiz ve Dünyanın etkisi altında bulunduğu Salgın Hastalık “Coronavirüs” ile mücadele kapsamında yardıma muhtaç kesimlere destek amacıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” diyerek başlatmış olduğu Milli Dayanışma kampanyasına Şahsım, Eşim ve Çocuklarım adına iki aylık maaşımı bağışlıyorum. Allah’ın izniyle bu sıkıntılı günleri hep birlikte aşacağız. Vakit bir ve beraber olma vaktidir. Dayanışma içerisinde birbirimize destek olma vaktidir. Çünkü Biz Bize Yeteriz Türkiyem” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.