BAŞKAN HACIOĞLU KENDİ ELLERİ İLE MASKE DAĞITTI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 22:36

BAŞKAN HACIOĞLU KENDİ ELLERİ İLE MASKE DAĞITTI

BAŞKAN HACIOĞLU KENDİ ELLERİ İLE MASKE DAĞITTI
Son Güncelleme :

10 Nisan 2020 - 17:49

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu Dünyayı ve Ülkemizi tehdit eden Koronavirüsü (Kovid-19) ile ilgili Devletimizin göndermiş olduğu tedbir genelgelerini kendisi de bizzat katılarak uygulamaya devam ediyor.
Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, İlçe Başkanı Mehmet Yumuşak ile beraber maskeleri cadde ve sokaklarda kendi elleri ile dağıttılar.
Esnaflarına ve vatandaşlara kendi elleri ile maske dağıtan Başkan Hacıoğlu dağıtım esnasında yaptığı açıklamada; “ Dünyayı tehdit eden Koronavirüsü (Kovid-19) ile ilgili tedbir çalışmalarımız doğrultusunda tüm hemşerilerimize, esnaflarımıza, cadde ve sokaklarımızda maskesiz olan herkese maskeleri kendi ellerimizle dağıtıyoruz. Ben insanlarımızı mümkünse evde olmaya, dışarda işleri varsa işlerini bitirdikten sonra süratle evlerine çekilmeleri noktasında da ikazlarda bulunuyoruz. İnşallah Dünyada ki bu Koronavirüsü illeti bir an önce son bulur. İnsanlarımız tekrar özlediği hayata kavuşur.
EVDE KALALIM.! EVDE OLALIM.! SAĞLIKLI OLALIM.!, SEVDİKLERİMİZE – ÇEVREMİZE İSTEMEDENDE OLSA ZARAR VERMEYELİM.!” Dedi.
YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.