BAŞKAN HACIOĞLU MUHTARLARI DİNLEDİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Temmuz 2024 - 02:07

BAŞKAN HACIOĞLU MUHTARLARI DİNLEDİ

BAŞKAN HACIOĞLU MUHTARLARI DİNLEDİ
Son Güncelleme :

15 Ocak 2024 - 20:26

Bu Haber 20 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Muhtarlardan mahalleleri ile ilgili sorunları dinleyen Başkan Hacıoğlu, muhtarlarla birlikte sorunların çözüm yollarını aradı.
Muhtarlarla bir araya gelen Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, “Muhtarlarımızla bir araya gelerek, mahallelerinin sorunlarını dinledik. Muhtarlarımız halka hizmet için var güçleriyle çalışıyor. Tüm birimlerimiz sahada vatandaşlarımızın yaşam standartlarını arttırmak için çalışıyor. Sorunlara daha hakim olabilmek için muhtarlarımızla sık sık bir araya gelip, yaşanan problemleri çözmeye çalışıyoruz. Yaanan deprem felaketinin ardından ilçemizin nüfusu neredeyse iki katına çıktı. Antakya ve çevre ilçelerden deprem nedeni ile ilçemize yerleşen vatandaşlarımızla birlikte ilçe nüfusumuz arttı. Böyle olunca ister istemez bazı sorunlarda yaşanıyor. Bu sorunları muhtarlarımızla el ele vererek çözeceğiz. Toplantılarımı daha da sıklaşacak.” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.