BAŞKAN HACIOĞLU: “TÜRKİYE AŞKINA” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Temmuz 2024 - 03:17

BAŞKAN HACIOĞLU: “TÜRKİYE AŞKINA”

BAŞKAN HACIOĞLU:  “TÜRKİYE AŞKINA”
Son Güncelleme :

14 Temmuz 2022 - 19:59

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Hacıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi.
Hacıoğlu: “Bir taraftan 251 vatandaşımızı bir gecede kaybetmenin hüznünü tekrar yaşarken, diğer taraftan da dünyada eşine az rastlanır bir direnişe imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Bir yandan daha ömrünün baharındaki 16-17 yaşındaki gencecik fidanları toprağa vermenin acısını yeniden duyarken, aynı zamanda da vatanımızı kurtarmanın onurunu hissediyoruz. Şüphesiz hiçbir zafer, altın tepside sunulmaz. 15 Temmuz, millî iradenin vesayete, cesaretin ihanete, milletin hainlere galebe çaldığı, insanlık tarihine altın harflerle yazılmış büyük bir demokrasi mücadelesinin adıdır. Bu mücadelenin ve zaferin sahibi 81 milyonun tamamıdır. 15 Temmuz, tüm Türkiye’nin, milletimizin tüm fertlerinin zaferidir” dedi.
Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kanlı terör saldırısının 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşandığını ifade eden Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu: “Bu topraklarda 15 Temmuz ruhu ayakta oldukça Türkiye’yi yolundan alıkoyabilecek hiçbir güç yok. Şehitlerimizin fedakârlığı, gazilerimizin cesareti sayesinde hiç şüpheniz olmasın, hiç tereddüdünüz olmasın, ülkemizin ve milletimizin geleceği aydınlıktır. Her bir ferdiyle bu aziz millet, ezana, bayrağa, hürriyetine ve geleceğine sahip çıkmış ve bu güzel vatanın sahibinin yalnız ve yalnız kendisi olduğunu dünyaya bir kez daha ilan etmiştir.” İfadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.