BAŞKAN HACIOĞLU: VATANDAŞLARIMIZ BİZE YARDIMCI OLSUN - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 22:24

BAŞKAN HACIOĞLU: VATANDAŞLARIMIZ BİZE YARDIMCI OLSUN

BAŞKAN HACIOĞLU: VATANDAŞLARIMIZ BİZE YARDIMCI OLSUN
Son Güncelleme :

09 Ağustos 2023 - 15:40

Bu Haber 27 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, ilçede yoğun çalışmalara devam ettiklerini belirterek gelişigüzel çöp atan vatandaşlardan kendilerine yardımcı olmalarını istedi.
Enkaz kaldırma çalışmalarının ardından kendilerinin de hafriyat kaldırma çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüklerini belirten Başkan Hacıoğlu, bu dönemde bu yüke gelişigüzel atılan çöplerin ve hafriyatların da eklenmesinin altından kalkılamaz bir yük oluşturduğunu belirtti. Mevcut imkanlarla tüm sahaya güçlerinin yetmediğini belirten Başkan Hacıoğlu, Reyhanlı halkından gelişigüzel çöp ve hafriyat atılmamasını, ekiplerin belirlediği saate ve yere uyulmasını rica etti.
VATANDAŞLARIMIZDAN DUYARLI OLMALARINI RİCA EDİYORUZ
Başkan Hacıoğlu yaptığı açıklamada, “Temizlik İşleri personelimizin aralıksız olarak temizlik faaliyetleri devam ediyor. Bir yandan moloz kaldırma çalışmalarımız devam ederken, bir yandan da gelişigüzel atılan çöplerle mücadele etmek bu dönemde çok zor olmaktadır. Vatandaşlarımızdan temizlik işleri ekiplerimize yardımcı olmalarını ve daha duyarlı hareket etmelerini rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.