Başkan Hacıoğlu, “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” Ve Trafik Haftası Etkinliğine katıldı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ekim 2021 - 08:48

Başkan Hacıoğlu, “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” Ve Trafik Haftası Etkinliğine katıldı

Başkan Hacıoğlu, “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” Ve Trafik Haftası Etkinliğine katıldı
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2019 - 9:25

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” etkinliğine katıldı.
Trafik düzeni ve güvenliği bakımından karayolunu kullananların eğitimindeki önemi vurgulamak çeşitli kurum ve kuruluşların trafik eğitimine olan katkılarını artırmak amacıyla, İçişleri Bakanlığımızca 2019 yılı “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” ilan edilmiştir.
04 – 10 Mayıs 2019 tarihleri arasında kutlanacak olan “Karayolu Trafik Güvenliği Günü” ve “Karayolu Trafik Haftası”nda, “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla “Yaya Öncelikli Trafik Güvenliği” teması kapsamında düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Mehmet Hacıoğlu; “Ülke genelinde gerçekleştirilen bu etkinliklerin hayati öneme haiz olduğunu belirtti. “2019 Yaya Öncelikli Trafik Yılı”nda sloganımız; “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” olsun Tüm vatandaşlarımızın Kara Yolu Güvenliği ve Trafik Haftası kutlu olsun. Trafikte yaya önceliği bilincinin yaygınlaştırılması için görev yapan Emniyet ve Jandarma personellerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.