BAŞKAN HACIOĞLU’DAN KUTLAMA ZİYARETİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

12 Mayıs 2021 - 21:12

BAŞKAN HACIOĞLU’DAN KUTLAMA ZİYARETİ

BAŞKAN HACIOĞLU’DAN KUTLAMA ZİYARETİ
Son Güncelleme :

23 Ekim 2020 - 9:36

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemizi ziyaret etti.
Başkan Mehmet Hacıoğlu, Gizem Gazetesi Sahibi Ecevit Cemiloğlu, TRT, DHA Yurt Haber Muhabiri Ahmet Ferhat Dervişoğlu ve gazete ekibine kutlama ziyaretinde bulundu. Karşılıklı fikir alışverişi ve sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Hacıoğlu, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutladı.
Ziyarette açıklamada bulunan Başkan Hacıoğlu, “Demokrasinin vazgeçilmez unsurları ve temel taşları olan Gazeteciler; İnsanların düşünce ve doğru haber alma özgürlüğünü sağlayan etkili araçlardan birisi. Zor şartlar altında gece gündüz demeden 24 saat görevlerini yürüten, vatandaşlarımızın haber alma hakları adına fedakârca çalışan siz basın mensuplarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” Dedi.
Gizem Gazetesi sahibi Ecevit Cemiloğlu ise kutlama ve iyi dileklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’na çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.