BAŞKAN HACIOĞLU’NDAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:54

BAŞKAN HACIOĞLU’NDAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

BAŞKAN HACIOĞLU’NDAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Son Güncelleme :

27 Ekim 2022 - 18:29

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yayınladığı mesaj ile kutladı.
Başkan Hacıoğlu: “Bağımsız Cumhuriyetimizin 99. Yaşı kutlu olsun. Milletimizin inanç, cesaret ve fedakârlıkla kurduğu Cumhuriyet’in 99. yılını kutlarken, Büyük Türkiye Yüzyılın ’da 2023’e doğru giderken beraber yürümenin heyecanını yaşıyoruz. Bu büyük gün geldiğinde, bayrağımız daha bir coşkuyla dalgalanıyor, bağımsızlık aşkımız, hürriyet coşkumuz, sevincimiz, kardeşliğimiz, dayanışmamız pekişiyor, perçinleniyor.” Dedi.
Millet olarak birlik ve dayanışma içerisinde olduğumuzun altını çizen Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu: “Her yıl 29 Ekim’de, millet olarak esaret kabul etmeyeceğimizi, istiklalimizi koruyacağımızı, genci yaşlısı, kadını, erkeğiyle ay yıldızlı al sancağımızı hür bir şekilde dalgalandıracağımızı bütün dünyaya haykırıyoruz. Sadece haykırmıyoruz, yeri ve zamanı geldiğinde gereğini yapıyoruz. 15 Temmuz’da yaşanan elim hadiselerle devletimizin bütünlüğünü ve milletimizin bağımsızlığını hedef alan her türlü terör, darbe ve işgal girişimine karşı birlik, beraberlik ve dayanışma içinde cevap vereceğimizi, cumhuriyetimize sahip çıkacağımızı yine millet olarak bütün dünyaya göstermiş olduk. Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Cumhuriyet’in mimarı olan İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle ve şükranla anıyor; Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum.” Diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.