BAŞKAN HACIOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE YEREL YÖNETİM DERSİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Haziran 2021 - 04:45

BAŞKAN HACIOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE YEREL YÖNETİM DERSİ

BAŞKAN HACIOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE YEREL YÖNETİM DERSİ
Son Güncelleme :

23 Nisan 2019 - 10:02

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Şehit Bilal Kurtoğlu İmam Hatip ortaokulunun müdür ve öğretmenlerinin daveti üzerine, 5.Sınıf öğrencilerinin sosyal bilgiler dersine katıldı.
Yerel yönetimler konusu kapsamında okul öğretmenleri eşliğinde öğrencilerimize belediyenin çalışmaları ve belediye başkanının görevleri hakkında bilgi paylaşımında bulunan başkan Hacıoğlu, öğrencilerin konu hakkında bilgilenmelerini sağladı.
Başkan Mehmet Hacıoğlu; “Bizler sizler için çalışıyoruz, bizim görevimiz ilçede yaşayan tüm hemşerilerimize eşit şekilde hizmet etmektir. Değerli gençler sizler bizim geleceğimizsiniz sizlerden beklentilerimiz çok çalışmanız ve memleketimize faydalı bireyler olmanızdır. Bugün bu koltukları bizler işgal ediyoruz ama yarın sizler bu koltuklarda olacaksınız. Bunu için kendinize birer hedef koyarak çalışmalısınız hedefiniz olmadan başarılı olamazsınız” dedi.
Ziyaret sonunda öğrenciler başkan Hacıoğlu’na çiçek takdim ederek teşekkür ettiler.


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.