Başkan Hacıoğlu’nun 23 Nisan Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 15:41

Başkan Hacıoğlu’nun 23 Nisan Mesajı

Başkan Hacıoğlu’nun 23 Nisan Mesajı
Son Güncelleme :

23 Nisan 2019 - 12:01

Bu Haber 17 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Hacıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: ”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Çeşitli ülkelerden çocukları buluşturan, kaynaştıran ve aynı zamanda dostluk köprülerinin kurulduğu bir gündür. Tüm dünyaya kardeşlik mesajlarının verildiği ve her türlü sorunun el ele, çözülmesi gerektiğinin hatırlatılması bakımından “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” çok büyük önem taşımaktadır.
Millet iradesinin odak noktası olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulmasının, egemenliğin kayıtsız ve şartsız millete ait olduğunun bütün dünyaya ilan edildiği günün 99. yıldönümünü gurur ve coşkuyla kutluyoruz.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurulduğu bu günü, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bayram olarak armağan eden Atatürk, onlara verdiği değeri ve duyduğu güveni gösterirken, bizlere de, ülkesine, milletine ve cumhuriyetine sahip çıkan gençler yetiştirme vazifesi vermiştir. Bu bilinçle bizler; taşıdığımız sorumluluğu güçlenen bir Türkiye olarak sürdürmeye devam ediyoruz.
Bu amaç için çocuklarına bayram hediye etmiş tek ülke olmanın da gururunu yaşamaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle, ”Çocuklar sizler, Türkiye’yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyor, Milli Mücadelemizin baş kahramanı ve Aziz Şehitlerimizi bir kez daha minnet ve saygı ile anıyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.