Başkan Hacıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Mayıs 2021 - 06:55

Başkan Hacıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Başkan Hacıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı
Son Güncelleme :

22 Nisan 2020 - 17:32

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Hacıoğlu mesajında; “ Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için en önemli ve anlamlı armağan ulusal egemenliktir. Atatürk’ün 23 Nisan’ı hediye ettiği çocuklarımız, Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesine ulaştıracaktır.
Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu günü tüm dünya çocuklarına armağan ederek, gelecek nesillere ne kadar değer verdiğini ve onlara ne kadar güvendiğini ortaya koymuştur. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam etmeleri bizlerinde en büyük arzusudur.
Gazi Meclisimizin de kuruluşunun 100. yılı olması mutluluğumuza ayrı bir tat katmaktadır. Her ne kadar içerisinde bulunduğumuz ve tüm Dünyayı etkisi altına alan Korona Virüsü illeti nedeniyle bu yıl 23 Nisan sevincini buruk yaşıyor olsak ta bu burukluk coşkumuzu kat ve kat artırmaktadır. Bu coşku ile 23 Nisan günü saat: 21:00’da hep birlikte Tüm Türkiye ve Reyhanlı’lı Hemşerilerimizi tek Yürek olarak Evlerimizin balkonundan İstiklal Marşımızı söylemeye Davet ediyorum.
Bu vesileyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşımıza ve Yüce Meclisimize emeği geçmiş bütün büyüklerimizi, şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.